piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oświetlenie

Remontuje mieszkanie potrzebuje oświetlić wnętrze domu.Jaki sklep polecacie z oświetleniem w Łomży.Gdzie jest największy wybór oświetlenia i najlepsze ceny. Będę wdzięczny za informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

polecam na wojska polskieg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Tez polecam BTS na Wojska Polskiego i na Poznanskiej BTS2 , Niskie ceny mi la obsuga i ladne i nowoczesne oswietlenie polecam.

asdfgh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Na Wojska Polskiego owszem ale w sklepie AT Oświetlenie po dawnym salonie Fiata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Najtaniej i największy wybór chyba Eldor na Poznańskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

KAJA róg Sikorskiego i Legionów, nad bankiem ,naprzeciwko Lidla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

AT na Wojska Polskiego sklep powstał stosunkowo niedawno ale mają dużo asortymentu.
Podpowiem Ci jeszcze Kolego nie bierz taniochy - tanie mięso to psy jedzą jeżeli będziesz kupował np żarówki to owszem cena jest ważna ale ważne jest też to ile prądu pobiera i ile ci posłuży ja brałem u nich droższe i już teraz z \"przyjemnością\" patrzę na rachunki za prąd
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Ja zamawiam przez internet. Tak mi najprościej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

największy wybór to jest w internecie. Nigdzie chyba nie znajdziesz wszystkiego na miejscu, bo po prostu tych produktów jest za dużo. Poszperaj, znajdź sklep z dobrymi cenami, darmową dostawą itd. wybór zawsze będzie większy niż stacjonarnie. sam mogę polecić np mlamp.pl - kiedyś zamawiałem u nich na allegro, teraz już normalnie w sklepie internetowym. Ceny ok, dostawa od jakiejś nie wysokiej kwoty darmowa jest, a do tego miłe Panie w dziale obsługi doradzają co wybrać w razie wątpliwości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

O, to muszę tam zajrzeć. Myślę nad listwami led do kuchni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Poprzeglądaj sobie internetowe sklepy bo wybór jest znacznie wiekszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Warto może zainteresować się taśmami LED, one są bardzo funkcjonalne no i fajnie sie prezentują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Moim zdaniem najlepsze jest oświetlenie led, bardzo dobre światło daje i jest ekologiczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Gdzie szukacie ładnych żyrandoli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Świąteczny wysyp trolli świecą w każdym temacie. Weź sobie do domu jednego trolla i powieś zamiast żyrandola będzie eko trolli do wyboru do koloru. Ale sądząc po poście to sam/sama jesteś trollem którego nikt tu nie lubi i świeć sobie w dom a tu nie wklejaj tych pustych i głupich reklam wymyślając dziwne historiie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Nie polecam powyższego sklepu. Matma jakość i fatalna obsługa klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Adamkasz bardzo drogi sklep za słabą jakość towaru. Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

jadac na ostroleke jest sklep elektryczny, widac zyrandole za szyba ale nie wiem jak sie nazywa. raz robilem zakupy i cena zadowalajaca, tyle ze pytajacy raczej sklepu nie szuka. swoja droga to nie lepiej rzucic posta mam sklep prosze o opinie? rowniez reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Kinkiety jakie podała tutaj koleżanka sa bardzo fajne ale autorka pyta się o coś tradycyjnego tak więc sama radziłabym poszukać czegoś w innym stylu...
W sklepie Villa Decor:
- znajduje się duży wybór kinkietów w stylu retro tak wiec można sobie przejrzeć.
Ten kinkiet jest bardzo ładny:

Wydaje mi się,że bardzo fajnie powinien prezentować się w sypialni ( zamiast lampek nocnych).
Ten natomiast ładnie wyglądałby w staromodnej łazience:


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Myślę, że warto postawić na zakup oświetlenia online. Jest to zawsze możliwość większego wyboru no i ceny bywają niższe niż w sklepach stacjonarnych. Ja osobiście swoje oświetlenie kupiłem w sklepie mlamp.pl i szczerze jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Super te kinkiety!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Salon to pomieszczenie, w którym spędza się dość dużo czasu tak wiec zwykle nie wystarczy tutaj powieszenie jednej lampy na suficie. Dobrze jest zastosować w salonie źródła światła o różnym natężeniu i barwie.
Wybór ciepła barwy to kwestia gustu ale moim zdanem najbardziej naturalne jest światło neutralne (naśladuje barwę słóńca).
Zimą stworzymy przytulny nastrój, zapalając świece – pojedyncze lub w efektownych kompozycjach; popularne jest np. umieszczanie świec w szklanych naczyniach.

Spodoba Wam się szczególnie jeśli lubicie złoto:


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

ale bardzo słaby towar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Drogo i bardzo słaby wybór. Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Taśmę to se w firankę wszyj

Tak co za chińskie diody montujecie prosimy o szczegóły
Widmo
Moc
Lumeny
Producent
Pobór prądu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Na Wojska Polskiego

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Polecam kupić przez internet, np. na https://el12.pl/.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Na stronie https://www.ecotun.pl/ znajdziesz opisy świetlików dachowych i to na jakiej zasadzie działają wprowadzając światło do tych wnętrz, gdzie nie ma światła naturalnego. Opcje są różne i na pewno warto śledzić te rozwiązania jeśli szuka się rozwiązań do budynku, gdzie nie ma okien.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświetlenie

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego oświetlenia zewnętrznego, to zdecydowanie mogę Wam polecić ofertę sklepu internetowego - https://canaluminair.com/pl/ . Sam korzystam z ich produktów, ponieważ cenię sobie jakośc w rozsądnej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org