piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Moda...? :D

Hej
Widzę teraz młode dziewczyny w króciótkich spodenkach...po same pachy..!
Nowa moda nie pasująca każdemu..
Dziewczyny niskie, z krótkimi bladymi nóżkami, włosy długie rozpuszczone.. Wyglądacie karykaturalnie! :( Nie macie luster?
Bardziej urocze są po 30-stce nie podążające za taką modą i wyglądające o nieeboo lepiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moda...? :D

najlepiej niech każdy spojrzy na siebie a nie ocenia innych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moda...? :D

Trzydziestki sa najlepsze... na te mlodziutkie to fajnie popatrzec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moda...? :D

Ja uważam, że każdy powinien ubierać się dokładnie tak, jak jemu się podoba. Ja uważam, że ładnie się ubieram, a nie zawsze jest to ściśle związane z obowiązującymi trendami. Tak jak wspomniane wyżej spodenki po same pachy, Mnie to zupełnie nie odpowiada, więc nie założyłabym takich spodenek. Często staram się czytać jakieś ciekawe artykuły poświęcone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moda...? :D

Kiedy minie moda na brwi od ekierki? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moda...? :D

A jakie to są brwi od ekierki? xD Moje motto brzmi: Żyj jak chcesz i daj żyć innym! Nie obchodzi mnie kto jak się ubiera, kto jakie ma brwi czy też nie ma ich wcale. Każdego sprawa co robi ze sobą. Ja kupuję ubrania w sklepie internetowym Monczi. Owszem, są odważne, ale nic komu do tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moda...? :D

Ubrania są odważne.... hehehehe

Ludzie to są barany.


A żyj sobie jak chcesz i daj rzyć innym.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moda...? :D

A żyj sobie jak chcesz i daj rzyć innym.
... to samo powiesz o LGBT ?

ps:
analfabeto rzyć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moda...? :D

Nowoczesna moda to dla mnie fascynująca mieszanka innowacji, kreatywności i wyrażania własnej osobowości poprzez ubrania. Obecnie widzimy, jak projektanci sięgają po nowoczesne technologie, zrównoważone praktyki i różnorodne inspiracje, tworząc coś więcej niż tylko ubrania – prawdziwe dzieła sztuki.
https://sklepyokazja.pl/eobuwie-jak-znalezc-najlepsze-okazje-i-wyprzedaze-na-buty/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org