wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Własny biznes

Jestem zdecydowany otworzyć jakiś swój biznes, chwiałbym jednak uzyskać parę podpowiedzi czego wam brakuje w Łomży .I jaki interes waszym zdaniem teraz może przetrwać .

monika12321

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

jest wyszukiwarka, takich tematów było dziesiątki, poczytaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Bardzo przydałby się dom opieki dla ludzi starych. Może być to placówka nawet na pobyt dzienny. Dzieci pracują i nie zawsze są w stanie zapewnić opiekę swoim rodzicom, a tak odwozili by ich jak oni kiedyś swoje dzieci do takiego przedszkola dla dorosłych. Możesz spróbować. Społeczeństwo się starzeje takiej placówki nie ma to przedsięwzięcie przyszłościowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

w Lomzy zadko kto pracuje jest 7800 ludzi bez pracy,a bedzie wiecej jak Galerie otworza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Otwórz jakiś zakład pracy który by zatrudniał z 3 tysiące osób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Łomża się wyludnia więc radził bym się wstrzymać.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Brakuje konkretnego burdelu ze żwawymi k(...) i z różnymi dodatkowymi opcjami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

otwieraj to na czym sie znasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Denver ma racje:)Bo te z łomżyńskich lokali jakieś niemrawe:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Fakt, burdel o nazwie Full Service zrobiłby furore, i lampka szampana po wejściu dla każdego klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

I nikt nic o kebabie?? No jak to tak...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

ha ha ha brakuje u nas fryzjera do części intymnych.Strzyżenie, trwała ,malowanie.Dla tych co nie mają upierzenia precing i tatuaż najlepiej kalkomania nieścieralna,żeby nie bolało. Na pewno byś zarobił!!!!! Odwagi!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Sklep z przeterminowaną żywnością :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

burdel strzał w 10

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Nie dotyczy... Mało ci sklepów z przeterminowaną żywnością u nas?;) kaufland, stokrota i każdy jeden osiedlowy a tobie mało;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Teraz jest modne studio dla Psów tj: fryzjer itp. w Łomży akurat mogło by się sprawdzić sam psa niemam i napewno bym nie poszedł z nim gdy bym miał ale duzo ludzi dba o swoje pupilki jak odzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

heja.......OKO ma 100% racji, brakuje fryzjera, tatuażysty miejsc intymnych :) POMYSŁ ZARĄBISTY :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

i jak z tym biznesem? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

WC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

dla ZUSU u PuPU przydała by się konkurencja



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

zajebisty temat ale sie usmiałem
może załoóż nową partie poprzemy cię

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

skup butelek to jest biznes na te czasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

W następnym roku hitem będzie wypożyczalnia używanych ciuchów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

zakład pogrzebowy bo wicej ludzi umiera jak sie rodzi, ciucholand bo tych co zyja w wiekszosci nie stac na nowe, piekarnie bo kraski i te inne nie nadarza niedługo jak ludzi juz tylko na sam chleb bedzie stac, no i oczywoscie komornik by sie przydał lub kancelaria sciagajaca długi bo to rosnie i rosnac bedzie.
dobrze tez szkołe jezyków obcych aby produkowac jak najlepiej wedukowanych emigrabtów zarobkowych co by nam kwasu nie robili zagranica nie umiejac beknac słowa po niemiecku czy angielsku,
a tak to najlepiej jakas mordownie, w sumie w polsce powoli drugie czechy mamy i picie piwa oraz innych wyskokowych rosnie z roku na rok. to klienteli nie zabraaknie, tylko aby jak najtaniej i ciepło teraz na zime. oraz kij na nich jak sie napiepszac zaczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

meksykańska bądź chińska restauracja (nie mylić z sushi)

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Najlepszy obecnie biznes to tanie linie lotnicze. Polacy latają dużo i to czasami w obie strony. Samoloty są aż przeciążone. Zdarza się, że nie ma miejsc siedzących. Jest nowa moda na zwiedzanie krajów turystycznych, takich jak Norwegia, Irlandia, Wielka Brytania. W cenie takiego przelotu dają nawet przewieźć dużą 10 kg walizkę. Na pokładzie można spożyć zakupiony alkohol i przekąski. Są też ubikacje za darmo (chociaż chyba nie wszędzie). Nie wiem, czy nie wziąć kredyt, zakupić kilka maszyn na początek i otworzyć takie usługi. Naszemu LOT-owi na pewno taka konkurencja nie przypadłaby do gustu !!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

otwórz sklep i sprzedawaj żelki bo ja lubię żelki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

no fakt dobra ,oraz oryginalna pizzeria by się przydała.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

pizzeria nie jest złym pomysłem :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

życzę powodzenia i oby biznes przynosił owoce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

To parę pomysłów:

1. Można pomyśleć nad e-biznesem, otworzyć sklep internetowy z własnymi wyrobami, lub sprowadzanymi z hurtowni.

2. Internetowy portal randkowy, Jeśli lubimy kojarzyć pary i dawać szansę ludziom na szczęście. Najlepiej przejrzeć na początku witryny innych takich serwisów, np. Badoo albo http://www.betania.pl.

3. Sklep, restauracja pod franczyzą

dokąd tupta jeż?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

To czego brakuje mam mniejsze znaczenie jeżeli masz smykałkę do tego co robisz. Oczywiście możesz pójść na łatwiznę w zajęcia gdzie nie ma większej konkurencji ale jak dla mnie to lepiej sobie wywalczyć miejsce na rynku wiedzą i solidną pracą. Mój brat założył 3 lata temu warsztat samochodowy miejsce jakich wiele w okolicy. porządną hale pod ten biznes postawili mu specjalisci z IR Solid, odpowiednio to wyposażył, złożył papiery o dofinansowanie własnego biznesu z UE i do tej pory nie ma problemów z brakiem klientów. Lokalnym potentatem w branzy nie jest, ale bez problemu jest w stanie utrzymać siebie i rodzine

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Jeżeli chcesz otworzyć własny biznes, zastanów się na czym się znasz i koniecznie zrób porządne rozeznanie rynku w tym temacie. Na pewno nie za pośrednictwem internetowego forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

zakupy na telefon albo myjnia samochodowa byla by na miejscu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Otwórz kebab :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

I zdecydowałeś się jaki biznes otwierasz? Bo jeśli szukasz hurtowni polecam zajrzeć na stronę- http://hurcik.pl/ są tam oferty wszystkich dostępnych hurtowni w różnych branżach. Mój znajomy korzysta z tej strony szybko wyszukuję hurtownie jaka szuka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Wszystko zależy od wielkości popytu na daną usługę w konkretnym regionie. Kolejnym ważnym punktem jest analiza konkurencji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

No cóż, otworzenie własnego biznesu to nie jest wcale prosta sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Zakład pogrzebowy nie zły pomysł.Przejdz się na cmentarz i zobacz ile grobów w tydzień przybywa.Przy tym też trzeba by układać kostke i robić nagrobki za 9 tyś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Każdy interes może być dobry, jeżeli się wie, co i jak, no ale utrzymać się na rynku to potem sztuka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Biznes to składowa wielu rzeczy i one decydują o sukcesie lub klapie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

ktoś kto ma trochę oleju w głowie i zakłada biznes nawet nie powinien pomyśleć o tych linakch i sępach trollach co tu powyżej reklamy dają to nie są firmy co wam pomogą. Jak myślisz inaczej i zakładasz firmę to z miejsca na porażkę jesteś skazany to nie są twoi klienci to ty ich klientem będziesz i tylko do czasu jak nie zapłacisz za usługą na reszte mają wywalone. Tylko popatrzcie jak banda zafajdanych trolli daje linki otwierasz taki link i jesteś skazany na porażkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes


Porażka. Odradzam wszystkim korzystanie z usług tej pseudo firemki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Własny biznes to ciężka praca. Liczy się pomysł i miejsce realizacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Własny biznes - najważniejsza zasada nikomu nie zdradzaj pomysłu a już na pewno nie noś nigdzie biznes planu bo zobaczysz że powiedzą że się nieda i nie wypali a za 6-8 miesięcy powstanie niby z przypadku działalność na wzór twego biznesplanu. Tylko prywatna odłożona kasa lub kredyt konsumpcyjny / hipoteczny ale tak by nikomu nie mówić na co. Tylko tak nikt nie wydyma cie z twego pomysłu a tak się dzieje w tych niby firmach co to dotacje dają wszystko dla tych co mają układy i znajomych ciemny lud się nie dopcha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

burdel, serio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Mnie by chyba nie było stać na założenie własnego biznesu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Rychu zakładaj. Może w końcu będzie cię na coś stać bo z wklejania linków to ty bidulo nie wyżyjesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Prowadzenie własnego biznesu nie jest łatwym kawałkiem chleba. Każdy chciałby się wybić w ten sposób, mało komu się udaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Zastanawiam się nad otwarciem własnego biznesu, ale nie wiem czy warto zaryzykować. Myślę o firmie zajmującej się renowacją mebli. Co sądzicie? Macie jakieś tipy?

Dawino

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Warto zastanowić się co tak naprawdę chcemy robić i nie tylko patrzeć na oczekiwania rynku. Wiesz w czym byś się spełnił?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Dziuzeppe wklej jeszcze że dwa razy. Tak na wszelki wypadek żeby na pewno zapłacili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

co ja poradzę, że ta strona się tak zawiesza, że nie wiem czy wysłał się post

Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać. - Walt Disney

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Ech, żeby to było takie proste. Marzyć to jedno, a wytrwanie, wysiłek i praca to drugie ;)

Dawino

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Jeżeli chcecie mieć własny biznes, to zerknijcie sobie na stronę https://www.bookero.pl/ gdzie możecie skorzystać sobie z systemu rezerwacyjnego. Jest on idealny pod tym względem, że możecie korzystać z niego z wielu różnych urządzeń. Polecam dowiedzieć się, co i jak!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Jeśli ktoś potrzebowałby pomocy od profesjonalnego tłumacza to polecam firmę internetowe biuro tłumaczeń z nimi się konatktujecie załatwiacie wszytko przez internet bez wychodzenia z domu. Teraz to bardzo wygodna opcja. Polecam ich serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Na stronie: http://studiolapis.pl/logo-a-logotyp-czy-te-pojecia-sa-zamienne-czym-sie-roznia-co-je-laczy/ jest artykuł opisujący różnice między logo a logotypem. Na pewno przyda Ci się taka wiedza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Ja aktualnie planuje zakup 2 samochodów dostawczych do firmy i chciałem się zapytać, co Waszym zdaniem jest lepsze - leasing czy pożyczka leasingowa? Dodam tylko, że cena aut które chcę zakupić oscyluje w granicy 80 tysięcy złotych. Wydaje mi się, że metoda finansowania jaką jest leasing będzie bardziej opłacalna, dobrze myślę? Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Gdybyś rzeczywiscie planował to byś wiedział a że jesteś trollem to wklejasz linki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

W jakiej branży najlepiej zakładać biznes? Teraz to chyba dużo firm działa w internecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Polecam sprawdzić na stronę biżuteria program partnerskito strona firmy która jest producentem biżuterii. Tutaj znajdziecie mnóstwo potrzebnych informacji oraz możecie sprawdzić ofertę współpracy. Otrzymacie zniżki i możecie rozwijać swoją działalność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Jakakolwiek działalność by nie byla, to pamiętać trzeba o odpowiednio oznakowanym parkingu dla klientów. Parking musi mieć odpowiednie oznakowanie poziome, oznakowanie BHP http://www.mak-bud.pl/oznakowanie-bhp-poziome/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Własny biznes po prostu w Polsce niebezpieczny. Możliwe, że w przyszłości się tym zainteresuję!
___________________
http://pracemagisterskiekrakow.pl/pisanie-prac-magisterskich-z-informatyki/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Zawsze można pomyśleć o MLM. Tam podobno są naprawdę świetne pieniądze!
_________________________
Strony www w Poznaniu i okolicach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Myślę, że najlepiej uderzyć w biznes internetowy - czyli sklep. Zapotrzebowanie jest duże, klientela także. Teraz, w okresie pandemii wszystko właściwie przeniosło się do Internetu. Zakładając taki biznes musimy jednak pamiętać o najważniejszym - https://www.birdcode.pl/oferta/pozycjonowanie. Bez tego ani rusz. Dla przyjaciółki, która prowadzi własną stronę, właśnie BirdCode robili te działania i przyznam, że jest mega zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Na sklep internetowy też trzeba mieć 10 000 zł. Tu także jest ryzyko.
__________________________________
samo-dzielni.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własny biznes

Najważniejsze jest również to, aby kupić odpowiednie wyposażenie do swojej firmy. W końcu chodzi tutaj o efektywność działań etc. Jak przykładowo prowadzicie punkt gastronomiczny i chcecie sprzedawać smaczne, zimne desery, to tutaj https://liron-polska.pl/k/maszyny-do-lodow-wloskich/ warto kupić sobie automat do lodów włoskich. Tam dostaniecie coś funkcjonalnego i w dobrej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org