wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kupno auta

witam Łomżyniacy. Chce kupić auto z Poznania rozbite , ale jest problem z dowodem.
po wypadku został zatrzymany, jest tylko zastępczy. Jak tu zrobić żeby wszystko
było ok??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno auta

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno auta

jak go naprawisz to po przegladzie ci go oddadza tylko ze bedziesz musial jechac do poznania do wydzialu komunikacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno auta

No i oczywiście auto przywieźć laweta :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno auta

tylko chodzi mi panowie o to ze kupie, zrobię i żeby się nie okazało że auto nie jest
moje bo dowodu nie mam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno auta

Idź do wydziału komunikacji lub tam zadzwoń a wszystkiego się dowiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno auta


pomijając fakt, że strasznie mnie irytuje to "polskie" "cwaniaczenie" które wręcz zakazuje kupna czegoś normalnie w normalnym stanie to...

umowę będziesz miał z właścicielem samochodu i zatrzymanego dowodu rejestracyjnego ? pokwitowanie , że dowód jest zatrzymany ? (w oryginale)
to ja nie wiem w czym możesz mieć problem.

no chyba, że to już jest nie samochód a tzw. odpad (poniżej 30 % wartości pojazdu w stanie nieuszkodzonym tak w przybliżeniu) a Ty nie masz pozwolenia na składowanie, nabywanie, naprawianie, rozbieranie i co tam jeszcze ochrona środowiska sobie wymyśli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno auta

tomek- będę miał umowę z właścicielem ale nie wiem co wpisać w umowie w
zmiance-numer dowodu rejestracyjnego. napisz mi ja ty bys postąpił w takiej sytuacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno auta

Gdybyś był vatowcem to byś wiedział. A ty jesteś zwykłym trollem i tu jest różnica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno auta

To są ważne informacje!

https://specjalistka-ortodonta.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org