czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poszukuje Adwokata

Witam poszukuje dobrego i w miarę taniego adwokata, który napisał by mi zażalenie na wyrok sądowy w sprawie karnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

www.tani-adwokat.net.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Magdalena Stachowiak Nosalik,lub jej matka kancelarie ma tam na Dwornej na I piętrze
nie wiem jak z kosztami czy dla Ciebie to będzie niedorogo, ale babka jest naprawde "cięta" w adwokackim znaczeniu i zawsze znajdzie haczyk żeby coś na twoją korzyść zrobić

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Trzeba było nie rozrabiać ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Transponder wes nie przesadzaj chlopak ma problem a ty gadasz głupoty...

Jak bedziesz cos wiedzial ile bierze za porade to daj znac moze sie kiedys przydac:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Fakt jest taki musisz zatrudnić dwóch adwokatów. 1 taniego , 2 dobrego...
Sorki ale taka prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

fanka bocianka to mój szkielet oddaj go !!! haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

To czemu za mną łazi??? zabieraj go. Dzieci straszy.To zboczeniec jakiś albo zoofil.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

HokusPokus... cięta to może i jest, ale pod jej przewodnictwem jako pierwszy w polsce dostałem wyrok skazujący na karę bezwzględnego pozbawienia wolności z "niskiego" paragrafu. Nie wiem czy ta sprawa była ustawiona jakaś, czy ona się kiepsko starała, ale nie miło wspominam ten czas... Z papugami ostrożnie trzeba, wybulenie grubej kasy nie gwarantuje skuteczności.



"19. Ludzie, którzy nie są przekonani o swej niepowtarzalności zginą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Pani mecenas Cymek Grażyna rzeczowa, skuteczna, profesjonalista no i nie
"ździera" jak np. wymienione wyżej.

mc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Adwokat Elżbieta Maleszewska tel. 503 827 837 w Łomży przyjmuje na Al. Legionów 7, ale ma też Kancelarię w Ostrowii Mazowieckiej.
Polecam Panią adwokat, robiła aplikację prokuratorską, więc prawo karne ma w paluszku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Także polecam Adwokat Elę Maleszewską. Super babka, uczciwa, nie naciąga klienta jak to robią adwokaci w/w. Panuje powiedzenie wśród adwokatów"znajdź głupiego chłopa a paragraf sam się znajdzie". Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka : -)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Swego czasu moją sprawę (z sukcesem i za całkiem przyzwoitą cenę) prowadził adwokat z Białegostoku, po aplikacji prokuratorskiej, doktorat z prawa karnego, chętnie bierze sprawy z innych miast ogólnie bardzo przejmuje się sprawą i cały czas ręka na pulsie. Tel. 604287157

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Polecam usługi prawnicze e-prawnik.pl
portal prawniczy, szybko i w miare tanio
korzystałem przy rozwodzie sowim, odpowiadała mi ich pomoc.
tutaj daje ci linka od ich formularza https://e-prawnik.pl/zamow-opinie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Polecam usługi prawnicze e-prawnik.pl
portal prawniczy, szybko i w miare tanio
korzystałem przy rozwodzie sowim, odpowiadała mi ich pomoc.
tutaj daje ci linka od ich formularza https://e-prawnik.pl/zamow-opinie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Jesli ktoś kogoś pomawia kogoś o naciaganie , jest to znieważenie w związku z tym radzę powstrzymać sie od tego rodzju komentarzy .

katarzyna 3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Pomawiam pana Y za to że bierze 500 PLN za sam wgląd w akta sprawy:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata


Wiem, że w miastach Katowice i Wodzisław Śląski pracuje bardzo dobry adwokat Patryk Riedel. Specjalizuje się w takich dziedzinach jak sprawy rodzinne, rozwód, alimenty. Koleżanka z pracy korzystała z jego usług i naprawdę wszystko poszło sprawnie i gładko, a przede wszystkim bezstresowo i z pozytywnym zakończeniem. Kontakt to pana jest na jego stronie http://www.adwokat-riedel.pl/ . Uważam, że w takich sprawach warto jest korzystać ze sprawdzonego adwokata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

do przemko91

adwokat Agnieszka Zemke-Górecka Białystok - nr poszukaj w necie [ jeśli będzie miała czas to nie szukaj innych ]

1- sam zacznij czytać Kodeksy i wtedy nie ma znaczenia jakiego masz prawnika , bo bez choćby minimalnej wiedzy prawniczej daleko możesz nie zajechać z kimś z \"łapanki\" , bo prawnik używa \"szablonu\" ,

2- postaraj się o przeniesienie sprawy np do Ostrołęki albo do Białegostoku

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Dobrze radzi osoba powyzej - postaraj sie o przeniesienie sprawy. Ja ze swojej strony mogę polecić mecenasa Dariusza Staniszewskiego. Nam pomógł juz w kilku sprawach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Polecam Pana Dariusza Mieczkowskiego . Jest dobry w tym co robi. Nie zada wygorowanych cen. Jest mlodym czlowiekiem godnym zaufania i polecenia

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Nie podniecajcie się. Temat z 2011. Troll odkopał by zareklamować jakiegoś podrzędnego papuge z Katowic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Może Marcin Gałązka? Słyszałam, że to bardzo dobry adwokat z Lublina - http://kancelaria-galazka.pl/radca-prawny-lublin Ma za sobą wiele wygranych spraw i cieszy się bardzo dobrą opinią. Może ci pomóc w rozwiązaniu Twojej sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Ludzie, a bo to mało adwokatów w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Ze swojej strony mogę polecić kancelarią Kancelarię Adwokacką Koschel – Sturzbecher. https://adwokaci-ks.pl/. Mają tam specjalistów w różnych dziedzinach. Cieszą się dobrymi opiniami więc warto spróbować się umówić na spotkanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

chojowo muszą działać ci adwokaci z kancelarii Koschel – Sturzbecher
skoro zlecają spamerom reklamę swojej działalności :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Dexa to troll więc nie korzystajmy z jego reklamowanych pseudo firemek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuje Adwokata

Jeżeli chcesz dobrego adwokata który pomoże ci w każdej skomplikowanej sprawie to polecam ci Kancelarią Adwokacka Kancelaria Koschel-Sturzbecher . Pani Agata jest to osoba bardzo pomocna, wszystko na spokojnie wyjaśni, podpowie i na pewno ci pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org