sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nauczyciel perkusja

Szukam nauczyciela gry na perkusji. Proszę o zostawienie telefonu, gg, e-maila lub cokolwiek jeżeli zajrzy tu jakiś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel perkusja

Mogę Ci polecić jednego z najlepszych perkusistów w Łomży, człowieka który dwukrotnie prowadził perkusyjne warsztaty organizowane przez MDK DŚT oraz grał z wieloma znakomitymi zespołami w całej Polsce ;] Po więcej informacji musisz jednak pisać na priva ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel perkusja

gg 7739649

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel perkusja

sorry ale sa lepsi w łomży, poza tym jak 20 letni koleś może warsztaty prowadzić. na tych warsztatach same dzieci były. pozdro666

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel perkusja

http://www.4lomza.pl/fotogaleria.php?id=34338 Przemek jednak coś osiągnął i wybił się z Łomży. Na pewno są lepsi ale nie w jazzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel perkusja

marcin_krz mógłbyś mi podać swój e-mail lub gg bo nie mam pojęcia jak tu wysłać wiadomość prywatną xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel perkusja

Panie facet jaga. Przemek hmmm może ma 20 lat ,ale gra od 10 lat na perkusji. Jest bardzo twórczy i dobry w tym co robi. Równy z niego ziom :). Jeżeli pan ma jakieś problemy ze sobą proszę bezzwłocznie iść do lekarza bo jak na dorosłego człowieka to pan ma mały poziom kultury . Tak na marginesie. Dla ciebie facet jaga Przemek to jest "Pan Przemek" ,a nie koleś . Jeżeli nie podoba się tobie "koleś" jak Przemek gra to droga wolna. Na warsztatach były dzieci owszem,ale i dorośli. Była bardzo dobra atmosfera. Zapraszamy za rok :) Pozdrowienia dla wszystkich perkusistów; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel perkusja

to chyba wszystko Ci powiedzieli. Akurat z nauka gry u Przemka moze byc problem. Pulawy, Lodz, a w Lomzy to goscinnie raczej bywa, ma za duzo zajec i za duzo gra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel perkusja

Otóż nie. Właściwie to bardzo dobrze zorganizowany facet i umiejący wykorzystać czas. Bardzo polecam jako nauczyciela ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel perkusja

KrzychuM mógłbyś mi w takim razie wysłać jego numer telefonu albo inne namiary?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel perkusja

napisz mi na gg to ci napiszę numer telefonu bo tutaj mogą go użyć do niecnych planów ;) 6593802

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel perkusja

krzychy wiem jak on jest zorganizowany, ale to sie ma nijak do lekcji, jezeli ma sie koncerty, szkole itp poza miastem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel perkusja

Cytat: "sorry ale sa lepsi w łomży, poza tym jak 20 letni koleś może warsztaty prowadzić. na tych warsztatach same dzieci były."
Wniosek z tego taki - dzieci i młodzież to margines edukacji, który kształcić może, ale tylko samego siebie i to też nie zbyt szybko żeby nie prześcignąć w swojej sztuce innych, którzy mają większy staż. Otóż Panie Jaga, jestem święcie przekonany, że zdaje sobie Pan sprawę z tego, iż między innymi Igor Falecki w Pańskim mniemaniu nie będzie prowadził warsztatów i kształcił innych zanim puknie mu Czterdziestka? Nie liczy się wiek, a umiejętności posiadane przez nauczyciela jak i jego podejście do ucznia. Wiem, że Przemek jest świetnym Człowiekiem z ambicją prowadzącym warsztaty, jak i ZNAKOMITYM perkusistą. A odnośnie samych dzieci na warsztatach to raz nie prawda, a dwa nawet jeśli by była to jest to wykroczenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel perkusja

Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie internetowy sklep perkusyjny DrumCenter, w którego ofercie znajdziecie m.in. talerze perkusyjne. Czy wiecie jak powinno się czyszczenie talerzy perkusyjnych ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org