piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SKLEPY ODZIEŻOWE

czy nie uważacie, ze w naszym mieście nie ma tak naprawdę sklepów żeby fajnie i modnie się ubrać. Mam na myśli zarówno te z odzieżą damską jak i męską.
W sumie to są 2 w miarę (moim zdaniem - 1 z odzieżą damska i 1 z męską), gdzie czasem jest na czym oko zawiesić, jednak jest mankament, ze potem spotykasz ludzi w tych samych ubraniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEPY ODZIEŻOWE

dokładnie...

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEPY ODZIEŻOWE

Zgadzam się brakuje w Łomży sklepów z fajnymi ubraniami. Może jak otworzą Venedę będzie większy wybór. Ja mam swoje ulubione sklepy, w których się ubieram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEPY ODZIEŻOWE

Cześć dziewczynki to już Wam grzebaki się znudziły?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEPY ODZIEŻOWE

Jest w tym trochę racji ale z drugiej strony w sieciówkach typu H&M czy Bershka itp. to dopiero jest masówka ;) W Łomży kiedy kupię coś np na ul. Długiej to jest tam powiedzmy 5 szt. a w takiej sieciówce kupuje każdy. Ostatnio kupiłam sobie bluzkę w Stradivariusie i kilka dni później koleżanka przyszła w jednakowej :) z ubraniami z np Długiej nie zdażyło mi się coś takiego nigdy może raz na ulicy :) A w Venedzie pewnie będą sieciówki z jednej strony fajnie bo w Łomży jeszcze ich nie ma ale są też wady. Dopiero wtedy zobaczycie jak wszystkie będą chodzić w jednakowych ubraniach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEPY ODZIEŻOWE

te sieciówki to już w ogóle będzie masakra, osobiście nie jestem fanką tego typu sklepów, a jeśli chodzi o inne to dośc ubogi asortyment odziezowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEPY ODZIEŻOWE

Myślałam, że to tylko ja jestem jakaś wybredna, że nic mi się nie podoba ale na szczęście nie ;) A w Łomżyńskich sklepach 3 osoby to już tłok a szmatek na wieszakach kilka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEPY ODZIEŻOWE

kiepsko jest ale powiem Wam że jak się pójdzie do dobrego ciucholandu w dzień dostawy to można dużo nowych i naprawdę ładnych i oryginalnych rzeczy znaleźć:)

turysta60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEPY ODZIEŻOWE

Chyba masz rację z tymi ciucholandami, ostatnio widziałam pod sh przy dworcu rano przed otwarciem była kolejka może z 10 osób :) może to głupie ale ja jakoś nie potrafię się przekonać do sh mimo że znam kilka osób, które tam kupują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEPY ODZIEŻOWE

Nie no te stanie przed otwarciem to nieeee:P raz przy okazji zaszłam do ciucholandu jednego i akurat rano to mi z rąk dosłownie ciuchy wyrywali co niektórzy szok! aż tak to nie wolę na spokojnie :P

turysta60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEPY ODZIEŻOWE

kiedyś przechodziłam rano koło używaka przy Centrum Katolickim - Lejdis chyba się nazywa.
To tam stało przed otwarciem ze 40 osób. Masakra!

Co do sklepów w Łomży - hmm, nie mam swoich ulubionych, bo po prostu po łomżyńskich sklepach nie chodzę. Ciuchy kupuję głównie na Allegro :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEPY ODZIEŻOWE

zielona biedronka - ja też :), czasami jeżdżę do CH PTAK w Łodzi i dużo rzeczy kupuję na wyjazdach.Do uzywaków nie chodzę, chociaż koleżanki czasem coś wygrzebią, ale mnie to nie kręci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEPY ODZIEŻOWE

Te kobity w kolejkach przed sh to głównie osoby handlujące ciuchami na allegro :) Zaglądałam w takie miejsca kilkakrotnie, czasem można znaleźć tam coś oryginalnego, chociaż mnie osobiście wykłucanie się z inną osoba o ciuch nie kręci, a jest to dość częste :)
Ze sklepami rzeczywiście nie jest w Łomży za ciekawie, głównie Długa przoduje w jakąś tam oryginalność, chociaż niektóre ceny zwalają tam z nóg. Bardzo fajny był kiedyś taki mały sklepik na Giełczyńskiej, kobitka sprzedawała ciekawe ciuchy dostępne głównie na allegro, jednak szybko chyba zbankrutowała :(
Ciuchy z sieciówek na ulicy powtarzają się co chwilę. Jednak czasem można tam trafić na "limitowane edycje". H&Mu mam może ze 2 ciuchy, z kolei mój szkrab ma ich pół szafy, bo dziecięce ciuchy mają super. Nie zmienia to faktu, że polskie sieciówki nie robią dużych wyprzedaży, wolą odesłać towar do producenta :/

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEPY ODZIEŻOWE

Kupujecie sobie czasami coś z ubrań przez internet? Jak często robicie zakupy? Macie sprawdzone sklepy? Widziałam takie https://ebutik.pl/pol_m_Bluzki_Bluzki-plus-size-12065.html bluzki w internecie. Lubicie ubrania tego typu? Takie bluzki będą pasować do wielu stylizacji. Można też nosić je na co dzień. Szukaliście ubrań w internecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEPY ODZIEŻOWE

W jakich sklepach polecicie poszukać dobrych jakościowo ubrań dla dzieci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org