wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Obecni 30latkowie będąc już na emeryturze, mogą liczyć na ok. 30% swojej ostatniej pensji - głodowe emerytury.

... a teraz cmentarne dziady i moherowe berety z PiSuaru, mają Wam mówić, co dla Was jest najlepsze ?
PiS da Wam nic nie da !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obecni 30latkowie będąc już na emeryturze, mogą liczyć na ok. 30% swojej ostatniej pensji - głodowe emerytury.

Ty też nie masz żadnej alternatywy. Albo mohery albo tęczowe zjeby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obecni 30latkowie będąc już na emeryturze, mogą liczyć na ok. 30% swojej ostatniej pensji - głodowe emerytury.

kvtasie, mnie jest stać nawet i na złote zęby,
ale tego nie potrzebuję..

... jak ty . dziadu gdzie dwa dni wcześniej na forum szukałeś pasmanterii ? nici do pocerowania swoich starych gaci .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obecni 30latkowie będąc już na emeryturze, mogą liczyć na ok. 30% swojej ostatniej pensji - głodowe emerytury.

Nie wiem co takiego złego jest w zszyciu całkiem dobrze wyglądających jeansów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obecni 30latkowie będąc już na emeryturze, mogą liczyć na ok. 30% swojej ostatniej pensji - głodowe emerytury.

gownozjadzie, niedługo twój PiS i prawica ,
doprowadzą do tego, że będziesz tylko w cerowanych skarpetkach chodził :)))


Autor: nie`dotyczy (---.204.32.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 25-01-21 16:23

Gdzie sklep z nitkami? Gacie przetarły się w kroku muszę zacerować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obecni 30latkowie będąc już na emeryturze, mogą liczyć na ok. 30% swojej ostatniej pensji - głodowe emerytury.

Jak nie pisuary to kto? Przecież nie ma żadnej alternatywy! no może kiedyś Konfederacja ale to jeszcze dużo wody musi upłynąć. Najpierw wszyscy muszą popracować za miskę ryżu i dopiero wtedy przejrzą na oczy. (może) ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obecni 30latkowie będąc już na emeryturze, mogą liczyć na ok. 30% swojej ostatniej pensji - głodowe emerytury.

Jak nie pisuary to kto? Przecież nie ma żadnej alternatywy! no może kiedyś Konfederacja ale to jeszcze dużo wody musi upłynąć. Najpierw wszyscy muszą popracować za miskę ryżu i dopiero wtedy przejrzą na oczy. (może) ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obecni 30latkowie będąc już na emeryturze, mogą liczyć na ok. 30% swojej ostatniej pensji - głodowe emerytury.

Dlaczego świnie są w Sejmie - a no bo barany na nich głosowały :)

Teraz mata co chcieliśta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obecni 30latkowie będąc już na emeryturze, mogą liczyć na ok. 30% swojej ostatniej pensji - głodowe emerytury.

Nachlałeś się znowu i mamroczesz do siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obecni 30latkowie będąc już na emeryturze, mogą liczyć na ok. 30% swojej ostatniej pensji - głodowe emerytury.

... no , ale jakbym i pił - to za swoje - ale z biedy nie muszę cerować starych majtek , jak ty:)))

ot, ja jakoś nigdy nie szukałem taniego alkoholu, ciuchów ze szmatekstu itp...
a i gaci nie ceruję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obecni 30latkowie będąc już na emeryturze, mogą liczyć na ok. 30% swojej ostatniej pensji - głodowe emerytury.

bo nie potrafisz nic robić. jesteś zwykłym fiutem, który odreagowuje zza klawiatury swój sfrustrowany dzień. pi#rdol się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obecni 30latkowie będąc już na emeryturze, mogą liczyć na ok. 30% swojej ostatniej pensji - głodowe emerytury.

Trzeba odkładać na emeryturę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obecni 30latkowie będąc już na emeryturze, mogą liczyć na ok. 30% swojej ostatniej pensji - głodowe emerytury.

Z danych ZUS wynika, że na koniec 2020 roku tzw. emerytury głodowe pobierało 310 tys. osób. To o 286,2 tys. więcej niż w roku 2011, kiedy takie świadczenia trafiały do 23,9 tys. Polaków.

Średnia emerytura w Polsce wynosiła w 2020 roku niespełna 2500 zł brutto. Najniższa - 1200 zł brutto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obecni 30latkowie będąc już na emeryturze, mogą liczyć na ok. 30% swojej ostatniej pensji - głodowe emerytury.

Temat niby odległy ale powiem Wam,że sama zaczełem już się ogólnie zastanawiać nad swoją emeryturą. Szczególnie,że ciągle nam mówią, ze tych emerytur prawdopodobnie nie bedziemy mieli co mnie osobiście trochę przeraża.... Tak więc ustaliłem sobie przelew stały na konto oszczędnościowe. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej jest mi oszczędzać i nie czuję ubytku kasy miesięcznie. Szczególnie że koszta kont bankowych nie są istotnie duże. Tutaj można znaleźć trochę wiecej informacji na ten temat daje ten ranking kont

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org