sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ile za sprzątanie

Witam proszę mi podpowiedzieć ile w Łomży trzeba zapłacić za posprzątanie domu jednorodzinnego około 150 m.
Czy lepiej jest zgodzić się na stawkę godzinową czy lepiej od całości.
Proszę o poważne odpowiedzi dawno nie było mnie w kraju i bardzo mi na tym zależy.

Dziękuje.

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

Około 10zł na godz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

10 zł to przyzwoicie

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

a może macie kogoś do polecenia

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

ja mogę podjąć się tego sprzątania bo sprzątam mieszkania u ludzi jeżeli jesteś zainteresowany/na to napisz na pocztę lomza92r@gmail.com Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

ps. napisz mi tam swój numer telefonu a ja oddzwonie bo tu nie chce zostawiać numeru telefonu bo dużo pajaców później dla jaj będzie dzwoniło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

zerknij

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

jeszcze nic nie mam :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

ja również moge podjąć sie sprzatania, mam doświadczenie jeśli jesteś zainteresowana proszę o emaila z podaniem nr tel oddzwonię marleyka20@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

Ludzie szanujcie sie za 10 zl sprzatac komus mieszkanie ,bo ktos z zagranicyprzujechal . A tam tez sprzatal , ateraz jest na wakacjach,i chce odpoczac od sprzatania. Za granica sprzatal za 40- 50 zl za godz . Uwazam ze 15 zl to min , lidzie szanujcie sie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

Ludzi i pracę trzeba szanować,

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

Odezwał się laluś z dobrego domu, ludzie za mniej pracują jak nie mają czego do garnka włożyć.. żadna praca nie hańbi.. a 10 zł na godz. to nie jeden by chciał zarabiać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

10 zł x 4 godz =40 ( dasz 50 dyszek, bo tak wypada ), takich domów jest trochę w Łomży, dorobić sobie po godzinach normalna sprawa, jak ktoś uważa to za wyzysk to niech idzie do świętego do sadu za 4 zł/1 h
podyga 10 godzinna słońcu i też dostanie 40 zł ...

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

banda przygłupów !!!!!!!!!!!!!!!!

sprzątania to się bierze od metrów a nie od godzin !!!!!!!!!!

np za metr bierzesz 6-8 zł a na 150 metrów wychodzi 900 zł za 6 zł tak jest nawet i na mazowszu zwykłe naciąganie ludzi za godzinę pracy to już lepiej bierz umowę !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

10 zł to ani dużo ani mało(takie moje zdanie)Znam kobiety co pracują za taką stawke i są z niej zadowolone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

Sprzątanie sprzątaniu nierówne. Zależy, czy chcesz zrobić to jednorazowo (generalne sprzątanie z myciem okien), czy chcesz pracować na stałe raz w tygodniu.
Kilka lat temu płaciłam pewnej pani 80 zł za cosobotnie sprzątanie 2 pięter. Nie mówimy o "odgruzowywaniu", tylko o sprzątaniu, nazwijmy to "lajtowym", bez czyszczenia piekarnika, etc. Zajmowało jej to ok. 6 godzin. To była stawka określona przez nią. Jeśli dochodziło mycie okien, dogadywałyśmy się na dodatkową kwotę.
W tej "branży" działa "poczta pantoflowa". Jeśli ktoś dobrze i sprawnie wykonuje swoją pracę, ma dużo taktu i jest dyskretny, na brak pracy nie będzie narzekał.
Są ludzie i ludziska.
Teraz jakoś i tak wolę posprzątać u siebie sama. Przynajmniej wiem, w który kąt zajrzałam dziś, a w który muszę zajrzeć jutro. (A jak nie zajrzę, to też się świat nie zawali)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

idiotą to ty baranie jesteś raqlan, daj kuta...e 900 zł za dom 150 m2 !!!
ja płacę 100 zł tygodniowo 2 sprzątania , głąbie.... 900 zł marzenia nie bolą

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

A ile się płaci za mycie okien?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

ludzie przestancie sie wyzywac!!!!! ile za godzine? ile za 1 m? Toz to nie praca robotnika budowlanego ale sprzatanie??!!!!!!! tym bardziej ,ze srodki do sprzatania ma dostarczone! TO WRESZCIE ILE???!!!!!!!!!!!!1

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

ja tez słyszałem po 10 zł za godzinę w tym 30 min przerwy
i zwykłe sprzątanie na początek prasowanie odkurzanie kurze -
- w jednym pokoju okna ----- łazienka - kafelki prysznic wc umywalka
i inne drobne przecieranie szafek w kuchni
nic co by było bardzo męczące ja płacę za 5 godz 50 zł
mieszkanie 63 metry salon jeden pokoik kuchnia łazienka
czasami sam sprzątam więc niemam syfu ale mam alergie na detergenty
zaraz kicham i dlatego raz na 10 dni szukam chętnej osoby która ma ochotę
uczciwie popracować ostatnia osoba która sprzątała wyjechała do angli

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

Tenis ostatnio mialam za 30 zl od pomieszczenia! ale!!!!......mnie chodzi o sprzatniecie a nie "lizanie"!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

a u mnie wystarczy wylizać chyba że sprzątasz w hlewach

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

po 1 to jest robota na czarno bez umowy
po 2 w latach 80 nie zyjemy by tyle płacić
po 3 jak juz płacisz to masz jakiegoś głaba naiwnego
po 4 jak sobie noge złamie, czy tam z okna spadnie przy myciu to będzie na jej winę


nie mydl ludziom oczu swoim pierdoleniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

wiecie że z Łomży na czarno po Polsce i za granico pracuje więcej niż połowa
mieszkańców naszego miasta więc niepiszcie że taka robota jest bardziej ryzykowna niż na budowie w niemczech
a wiesz jak dużo osób by za pięć dych dziennie za pięć godzinn posprzątania
wzieło taką robotę

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

Kiedy mowa o sprzątaniu czegoś faktycznie zaawansowanego, to w grę wchodzi tylko jedno - http://www.szorowarki.pl/odkurzacze-przemyslowe-c-8.html?osCsid=5f6b9440e720828ecd9883fee7e59cc9 No ale właśnie - to najczęściej się przydaje przy sprzątniu choćby po generalnym remoncie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

10 za godz to zajebiscie 10 razy 10 rowna sie 100 razy 6 rowna sie 600 razy 4 rowna sie 2400 zyc nie umierac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

Posprzatam Twoje mieszkanie dom
Warszawa. 5zł/h
posprzatam@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

Dziesięć złotych to minimum ,choć doskonale wszyscy zdajemy sobie sprawę że przez nieudolność tego rządu a raczej nie rządu her tfussska pogłębia się bezrobocie a za tym idzie wyzysk człowieka .
Jeżeli nie jesteście w sytuacji podbramkowej ,tragicznej nie podejmujcie się pracy za mniej niż 10złotych,jak ktoś tu słusznie napisał :szanujcie się ,bo nie długo będziemy harować w tym kraju rządzonym przez wyzyskiwaczy za bochenek chleba dniówki.
A wszelkiej maści cwaniactwo które uważa że to za dużo na tym forum niech samo sobie sprząta swój syf i się wyceni...paniczyki pierd...a prawda jest taka że to zwykłe dziady ,które dorabiają się na ludzkiej krzywdzie..

re;łomżyk
Przyjmę do sprzątania 25 zł na godzinę
podlaskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

a za sprzątnięcie biura 30 metrów ile ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

30m x 5 zlzl =150zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

bardzo drogo , skoro za cały dom jest tyle samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

Jeśli chodzi o sprzątanie biur czy galerii handlowych, to powiem, że najlepiej nająć firmę do tego. Będą mieli całe potrzebne wyposażenie i w ogóle. Poszukajcie w necie, ja znalazłem na przykład firmę http://www.clarsystem.pl/ . A moim zdaniem 10 zł od godziny to mało. Coś tam może jest, ale to ja wolę w domu siedzieć, niż komuś toaletę myć.

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

ja zapytam zleceniodawcow - za ile zl ty wykonal bys taka prace ????? i czy chcialbys ja wykonac za proponowane tu stawki??? pomyśl, rozważ w swoim sercu. zdecyduj tak jak czlowiek nie jak bandyta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

Pewnie, że posprzątać można samodzielnie, z drugiej jednak strony profesjonalnie wykonana usługa, to coś wartego swoistej uwagi. Dlatego warto na nią spojrzeć z adekwatnej do tego perspektywy.

W stosunku do dźwięku można przyjąć postawę obronną. Ale cisza to zero, to pustka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

A jaki odkurzacz przemysłowy polecacie? Ja się zastanawiam, czy coś z tego rankingu byłoby ok https://narzedzia5.pl/odkurzacz-przemyslowy/ Co sądzicie?

To nie dobrobyt czyni nas szczęśliwymi, lecz dobroć i sposób widzenia własnego życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

Podepnę się pod pytanie, bo też taki potrzebuje z tym, że do garażu pełniącego funkcję warsztatu (ale w domu też będzie używany). Mam do wyboru z https://seger.pl/c/43/odkurzacze-elektronarzedzia.html dwa modele - KARCHER Odkurzacz WD3 MV3 1.629-801 lub Odkurzacz przemysłowy Makita VC2512L 1000W . Macie jakieś doświadczenia z nimi/ ewentualnie z tymi firmami?

W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

500-700 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ile za sprzątanie

To zależy od rodzaju czyszczenia, którego potrzebujesz, ale w każdym razie teraz nie stanowi to żadnego problemu. Możesz po prostu skontaktować się z Dolphin Cleaning, a oni pomogą Ci szybko i sprawnie zaprowadzić porządek w Twoim pokoju. Każde sprzątanie zostanie wykonane za odpowiednią kwotę, nawet jeśli zajdzie taka potrzeba sprzątanie biura https://dolphincleaning.pl/ wszystko zostanie wykonane sprawnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org