wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep elektroniczny

Witam, czy ktoś może wie gdzie w Łomży znajdują się sklepy elektroniczne z elementami typu: kondensatory, rezystory, diody, tranzystory, układy scalone?

Wiem jedynie ze takie elementy są w Polmarze na Sklodowskiej, ale z pewnego wzgledu malo kiedy tam zagladam.

Prosiłbym o podanie sklepów które maja tego typu produkty do zaoferowania w miare normalnych cenach : )


To zeby nie bylo ze czekam na gotowe to podam sklepy ktore wyswietlily sie na mapie;

"Elmart": ?
"ASAJ" - tutaj chyba jest sprzedawany towar wiekszych 'gabarytow'.
"Kabel s.c." - ?
"Gawrychowski T. Elektryka" -
"Mini - Magneto" - ?
"Elekrim" - ?
"Elektron" - ?
"Elektromil" - ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Nowy sklep na rogu sikorskiego i wojska polskiego. Niestety nie byłem w nim więc nie wiem jaki mają towar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

chłopaku sklep DWÓJKA na wyszyńskiego,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Nowy sklep z takimi urządzeniami znajduje sie w budynku gdzie dawniej byl klub ATOM :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Radzę zajrzeć do "Elektronika" - mają dosłownie wszystko. I tanio. (Róg WP i Sikorskiego)>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Wiem, że był w budynku UM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Na Giełczyńskiej jest, Dwójka na Wyszyńskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

POLMAR - CZĘŚCI ELEKTRONICZNE, SKŁODOWSKIEJ-CURIE 2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Oki, najlepszym rozwiazniem bedzie chyba odwiedzenie sklepu na rogu sikorskiego i w. polskiego : )

Dziekuje za wypowiedzi i pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Sklep Polmar tam masz wszelką elektronikę od rezystorów po układy scalone,tranzystory i wiele innych i zestawy do samodzielnego montażu części jakie sobie życzy Kolega jak nie ma na stanie to zamówisz i sprowadzą a na rogu Sikorskiego i WP to sklep ze sprzętem elektronicznym a nie z podzespołami do konstrukcji elektronicznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

U pana wyzej cos podejrzanie pachnie : )

Nie bede placil w tym sklepie od 2 do do 4razy drozej. Przy takich cenach daleko bym nie zaszedl ze swoim hobby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

w tym elektroniki tylko naprawdę duże akcesoria elektroniczne , jakieś drobne elementy tylko w polmarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Witam
Ruth..
Może myślisz że robię reklamę dla polmaru ale nic w tym stylu zajmuję się elektroniką od 12 lat i zawsze się tam zaopatrywałem w podzespoły jeszcze pamiętam sklep na partyzantów Olgatronik w Łomży nie ma sklepu z takiego typu częściami,a zamawiając z internetu powiedzmy dwa scalaki o wartości 2zł sztuka + przesyłka to podsumuj i idź do polmaru i działaj.Ja tam idę i nie nażekam że coś 2-4razy droższe jest bo sprawdzam cenę i tyle.
Pozdrawiam Patrzykk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Niby tak, ale gdy masz dluga liste elementow to do sklepu o wysokich cenach nie oplaca sie isc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Ruth.

To jak masz obszerną listę elementów to zamów z TME lub AVT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Polecam Polmar.


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

POLMAR to jedyny sklep z częściami elektronicznymi (rezystory, tranzystory itp.) w Łomży. Profesjonalna obsługa, doradzą, znajdą zamiennik.
Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Rutch.

A jak chcesz zaoszczędzić to na początek możesz do nauki użyć podzespołów z demontażu tylko odradzam zasilacze komputerowe :)

Ja na swoim hobby bym nie oszczędzał bo marudzenie,że coś jest za drogie
w Polmarze to już dawno bym się zniechęcił.Jak potrzeba mi kilka elementów
to idę do polmaru a większą ilość zamawiam z hurtowni po kilkanaście sztuk danego typu,a jak zostanie mi parę sztuk to mam zapas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

No niestety Łomża to Łomża dobrze,że jest ten jeden,a o jakie mniejsze elementy Tobie chodzi może pomogę? SMD? Jak tak to zamawiać trzeba niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Ruth masz pole do działania - tyle pytań o "biznes" padło na tym forum.

Ciepłego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

SMD to jeszcze nie ten etap dla mnie ^^. Potrzebuje niezminiaturyzowanych elementow.

@Dali
Nie skorzystam z okazji : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

na poznańskiej jest jakis nowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Ja elektronikę zamawiam z allegro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Wielkie dzięki za ciekawe porady w tym temacie! Myślę, że z całą pewnością przyda mi się to :)

Pewnych rzeczy po prostu nie można wyjaśnić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Dobra opcja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Na przyszłość polecam poszukać dobrego sklepu elektrycznego online. W dzisiejszych czasach jest tak dużo takich sklepów, że na pewno znajdziemy z jednym z nich to co potrzebujemy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep elektroniczny

Na przyszłość polecam poszukać dobrego sklepu elektrycznego online. W dzisiejszych czasach jest tak dużo takich sklepów, że na pewno znajdziemy z jednym z nich to co potrzebujemy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org