poniedziałek, 13 lipca 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Która to jest porażka wyborcza

Patrzyłem sobie w niedzielę na te wyniki i pomyślałem, że już właściwie nie jestem w stanie stwierdzić, która to jest porażka wyborcza - nazwijmy rzecz po imieniu - Tuska i jego koleżków. Ja tego nie potrafię policzyć.

A pamiętam nieustanne przypominanie przez niektórych lemingów z tego gvwnianego forum, które to z rzędu PiS przegrał wybory, np taki dwadzieścia dwa zera miał to „dokładnie” przerachowane.

Wiadomo, że jest jeszcze ta dogrywka i tam może być bardzo różnie, ale jednak fakt jest faktem.

Pomimo tego, że pod Tuska i PO gra niemal wszystko - media, kino, pop, celebryci, zachodnie internety, tamtejsi politycy, oni nie są w stanie od bardzo już dawna, właściwie to za chwilę ostatnim ich takim prawdziwym sukcesem będzie przepchnięcie w 2011 roku Komorowskiego, już nie tylko czegokolwiek wygrać, ale po prostu sprawić, by ktokolwiek powiedział o ich kandydatach coś w miarę pozytywnego.

A teraz żegnam ozięble - do usłyszenia za dwa tygodnie, po kolejnym zwycięstwie PiS.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Która to jest porażka wyborcza

... oj, do SIEDMIU Z RZĘDU PORAŻEK PiSu i KACZORA

to PO jeszcze dużo brakuje .

A 12 LIPCA 2020 - NASTĄPI wyPAD

I KOLEJNA PORAŻKA OBOZU RZĄDZĄCEGO .

Już są pierwsze symptomy ,
na forum strach i panika ,
pisomatoły zaklinają rzeczywistość,
twierdząc, że Isza tura była ich sukcesem,
podczas gdy jeszcze parę dni wstecz,
sami tu pisali, że Juda wygra stolec już w Iszej turze .

Pamiętacie, jak dwa/trzy miechy wstecz
pisaliście, że Juda nie ma z kim przegrać ?
a wasze sondaże dawały mu 60-70-80 % poparcia ?

Wszystkim sympatykom PiSu
proponuję teraz zakup dużych ilości :

Duże ilości dystrybuuje ziuta maść sprawdzona przez ostatnią kadencję Dudy

Mnie tam nic ale to nic nie boli ,zasuwam na głosowanie i tylko Andrzej Duda...

Pomogę tobie C2H5OH. Jesteś spoko gość.

pomożesz mu dopę maścią smarować ?

raz ty go w dopę ,
drugim razem on ciebie :)

Prostakiem i chamem jesteś zero+
To świadczy dobitnie o Twoim pochodzeniu i ubeckim życiorysie.

... możesz mi obciągnąć,
jak umyjesz zęby,
bo mój koń lubi czystą stajnię :)

i po pastuchu z Nowogrodu nie dam ci do buzi :)))

Tylko idiota odwraca kota ogonem i jedne szkaradztwa próbuje przykryć innymi.

pewna ułomna hipokrytka

Dwadzieścia dwa poziomy poniżej zera (zero minus dwadzieścia dwa).
Powtórzę - prostakiem i chamem jesteś wsiowy publicysto.

...to nie są POrażki Tuska, bo to dobro POlski i POlaków przegrywa z PiSlamską szujnią...

Polska cała będzie trzaskała

Co ty możesz polakożerco wiedzieć o Polsce i Polakach oprócz donosicielstwa, sprzedajności i pasożytowania na zdrowej tkance Polskiego Narodu.

Kasia..

No to która to jest porażka tuskowitow, bo tracę rachubę?

Przy okazji wyborów jakichkolwiek(czy to parlamentarnych, czy prezydenckich) zawsze zastanawiam się jak to jest, że ludzie pozornie niezaangażowani specjalnie w politykę, laicy w tych sprawach, z wrogością reagują na siły polityczne, które w obecnym układzie mają możliwość prowadzenia szeroko pojętej polityki propolskiej albo przynajmniej nie antypolskiej.

Tak się składa, że od wielu lat na polskiej scenie tą siłą jest PiS, a w tych wyborach reprezentuje ją Pan Prezydent Andrzej Duda.

Dodatkową tajemnicą w tej sprawie jest to, że wśród tych wrogo nastawionych ludzi są tacy którzy mienią się patriotami. Kiedy człowiek ma styczność w realu z tym obłędem to chcąc jakoś objąć to w jednym celnym opisie pozostaje bezradny.

Wszystko można wziąć pod uwagę - deprawacja, nienawiść, niewiedza połączona z nachalną propagandą uderzającą w najbardziej prymitywne emocje itd., ale na końcu pozostaje pytanie - jak to się stało, że oni to przyjęli jak swoje, tak jakby myśleli, że sami na to wpadli.

„Otóż moim zdaniem oni wszyscy robią to realizując pewien bardzo starannie opracowany plan, który polega na tym, by w ten sposób zbudować polityczną świadomość społeczeństwa tak, by możliwie każdy wiedział, że jeśli mu tylko przyjdzie do głowy myśleć samodzielnie, to natychmiast się znajdzie na marginesie.”

W związku z tym przypomniały mi się dwa cytaty z filmu „Incepcja” (reż. C. Nolan), parafrazując:

„Myśl jest jak wirus. Żywotna. Bardzo zaraźliwa. Może wykiełkować z najmniejszego ziarnka. Aby cię ukształtować. Albo zniszczyć. Choćby taka myśl, że świat nie jest prawdziwy. Prosta zwykła myśl, która zmienia wszystko.”
„Trudno jest umieścić obcą myśl w czyjejś podświadomości tak żeby sądził, że to on ją wymyślił, ale przy odpowiednich środkach nie jest to niemożliwe.”

Uważam, że to jest coś co tłumaczy bardzo zwięźle z czym mamy do czynienia w przypadku irracjonalnych zachowań w związku np. z polityką, wyborami, to trafia w sam środek problemu.

Tego, który często korzysta z „umieszczania” w cudzych umysłach myśli chyba znamy:

„Wtedy rzekł wąż do niewiasty: «Na pewno nie umrzecie! Ale wie Bóg, że gdy spożyjecie owoc z tego drzewa, otworzą się wam oczy i tak jak Bóg będziecie znali dobro i zło».
Wtedy niewiasta spostrzegła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia, że jest ono rozkoszą dla 
oczu...”

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0