piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Projektantka Ewa Minge oburzona agresją.

A mówiłem żeby iść do QUBE????
nikt nigby mnie nie słucha:):)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektantka Ewa Minge oburzona agresją.

to całe QUATRO to porażka byłem nie polecam pan Darek nie umie prowadzić takich interesów - lokal to nie tylko "bramka" :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektantka Ewa Minge oburzona agresją.

zielona_biedronka pies wyczuwa złą osobę!!! Czyli bydlak ma w domu bydlaka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektantka Ewa Minge oburzona agresją.

Nie znam tego Pana. Może dzisiaj to jednorazowa wpadka, a może takie traktowanie gości to standard w tym lokalu. Nie będę sprawdzała jak następnym razem zostanę tam potraktowana ja i moi przyjaciele. W dzisiejszych czasach zabiega się o klienta, a zadowolony klient to najlepsza reklama. Pewnie właściciele i obsługa QUATTRO tego nie wiedzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektantka Ewa Minge oburzona agresją.

HEJ MAM 24 LATA I PRZEPROWADZIŁEM SIĘ DZIŚ ŻONO I DZIECKIEM DO ŁOMŻY. MAM PYTANKO CZY KTOŚ WIE GDZIE MOGĘ SIĘ ZATRUDNIĆ. MOJA ZONA NIE PRACUJE WIĘC ZEBY UTRZYMAĆ RODZINE CHCIAŁBYM ZARABIAĆ PRZYNAJMNIEJ ZE 2 TYS. NA RĘKE. MAM WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE ROLNICZE I PRAWOJAZDY. Z GÓRY DZIĘKI:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektantka Ewa Minge oburzona agresją.

Polish Jokes :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektantka Ewa Minge oburzona agresją.

Look here:
http://mylomza.pl/home/lomza/item/2738-maryla.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektantka Ewa Minge oburzona agresją.

Nie obyło się bez przykrych zdarzeń i interwencji służb porządkowych. Jeden z widzów doznał złamania otwartego nogi i karetką został przetransportowany do szpitala. Dwóch mężczyzn zatrzymała ochrona koncertu- jeden z nich usiłował sforsować bramki zabezpieczające. Także podczas koncertu zgubiła się 13-latka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektantka Ewa Minge oburzona agresją.

Z sympatycznymi ludźmi jeżdżę zazwyczaj :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektantka Ewa Minge oburzona agresją.

nie rozumiem ludzi, którzy po 1 imprezie mają prawo wypowiadac się na temat klubu, którego tak naprawdę nie znają ...

trzeba było tam chodzic od otwarcia, gwarantuję Wam, że drugiego takiego klubu jak Quattro w tym mieście nie ma i długo nie będzie, a właściciel i jego pracownicy doskonale wiedzą co robią, tam po prostu można iśc i się dobrze pobawic, przede wszystkim kulturalnie i bezpiecznie, z resztą kto chodzi to widzi i wie, co się zmieniło w lokalach od momentu powstania tego klubu, prawda jest taka, że zdecydowana większośc przeniosła się tutaj na imprezy, i taki post nikomu nie zaszkodzi, bo oni mają swoich odbiorców i stałych klientów, którzy tam wrócą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektantka Ewa Minge oburzona agresją.

Nie wszystko złoto co się swieci:) Juz wczesniej pisałem ze ten lokal to zadna rewelacja jak co niektorzy na siłę chcą wmowic;) Ładnie ale szału ni ma. Jedyny plus to ze jest nowy ot i cała filozofia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektantka Ewa Minge oburzona agresją.

Albo na allegro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektantka Ewa Minge oburzona agresją.

Yorker klub a kultura obsługi to dwie różne rzeczy. Klub może być ach i och, ale kultura to podstawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektantka Ewa Minge oburzona agresją.

jak ktos gruby to musi miec stolik i krzesło, szczupły postoi nie musi siedziec jak ten cymbał



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org