piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Która to jest porażka wyborcza

I tak wszyscy wrócicie do normalnych i tak :)
I po co ten szał na e-papierosa??

Moda minie i bedziecie kopcic smierdziuchy dalej :)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

Część bezdomnych (celowo nie piszę "większość") jest w takiej sytuacji wyłącznie z własnej woli. Poza tym potrafią mówić i mają możliwość poprosić o pomoc, a ten kot czym zawinił, że jakiś imbecyl powołał go na świat, a potem wyrzucił? Bo to nie jest zwierzak urodzony przez zdziczałą kotkę.

Jak masz chęć to daj bezdomnemu butelkę wody, wpłać na Caritas czy dzieci z Afryki i pozwól, że ja też będę pomagać komu chcę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

w Puszku koło Katedry



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

jakbym chciała zamówić 2 rzeczy jaki koszt przesyłki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

http://hurtowniaawanti.pl/ <------ to jest strona oficjalna hurtowni.

no to zależy co zamówić. liczę tak 2 zł od rzeczy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

na towarowej (baza WZGS)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

wcześniej podobno wszystko było ok, po ślubie się zmienił...albo był taki od zawsze tylko to ukrywał... u nie których na szacunek zasługuje się względem portfela..co za czasy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

Ja sprzęt zrobiłem sobie sam z nierdzewki,lux sprawa.Cukier i drożdze kupuję w hurtowni spożywczej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

Przez te strajki pewnie 100% płacisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

Ja w Drogoszewie kupowąłem zawsze:)
Ale taki popyt mieli że już im się zapas skończył :):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

Tylko PG6... Właśnie skończyłam pierwszą klasę, i muszę przyznać, że jest świetnie. Mam fajnych nauczycieli, którzy naprawdę potrafią uczyć. Na korytarzach panuje kultura, w porównaniu z moją podstawówką to szok. ;) No i wyjazdy - na początku roku jest integracyjny do Zambrowa na jedną noc, było świetnie! A pod koniec maja do Mielna, to już w ogóle było fajne, na dziesięć dni nad morze, większość lekcji na plaży. ;) Co do poziomu nauki - bardzo wysoki, jednak z większości przedmiotów robimy już program z drugiej klasy. Nauczyciele są fajni, co prawda są ze dwie czy trzy wredniejsze staruszki, ale i one potrafią być miłe. ;) Jednak w większości idzie się z naszą kadrą dogadać. To, co omawiane jest w innych gimnazjach, to w porównaniu z naszym PORAŻKA. Moja koleżanka z PG8 wciąż narzeka, że na połowie lekcji nic nie robią, albo omawiają byle co. Tak więc - gorąco polecam naszego "Kościuszkę", bo to tak naprawdę jedyne gimnazjum w Łomży, które przygotuje do liceum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

wybieram sie jutro na rynek do grajewa ale nie wiem jak tam dojechac, moze mi ktos pomoc ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

Czy przy przebudowie Sikorskiego i Zawadzkiej musiało polec tyle drzew? A szczycimy się mianem ,,Miasta Zieleni". Zostały wycięte jesiony, klony. Innym drzewom podcięto korzenie. Czy niczego nie można było uratować? Czy taki proceder był legalny? Prywatnej osobie za wycięcie pojedynczego drzewa grozi kara od 15 do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Czy nie można było zbudować tamtejszej drogi, oszczędzając jednocześnie drzewa?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

Kto to w ogóle słyszał, żeby podczas remontu czysto było - chyba tylko tam, gdzie się nic nie robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

asw napisz na emaila potatos@gazeta.pl podam nr. tel. i porozmawiamy

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

W Łomży to możesz kupić badziew klejony butaprenem. Jedź do białego lub wawy i kup sobie buty mocne, dobrej marki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

okean - -hehe, do szycia to ja miałam narkozę :) Gaz wprowadzili dopiero z miesiąc po tym, jak rodziłam, ja się nie załapałam :) Ale nie sądzę, żeby się coś zmieniło w kwestii znieczulenia - pewnie jak nie było tak nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

Polceam VDJ, ale to bardziej do miksowania i do samplowania, jutro jak będę trzeźwy podam Ci nazwy bardziej przydatnych programów :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

a jeśli można wiedzieć to ile weźmiesz za podrzudkę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

Quatro nowy lokal otwarty w miejscu dawnej Rampy VIP...Lokal i owszem pięknie urządzony można tam miło spędzić ale...ale... UWAGA !!!!!!!! obsługa....FATALNA !!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli nie masz rezerwacji jesteś klientem drugiej, a może i trzeciej kategorii... Miałam dokonać w wyżej wymienionym lokalu rezerwacji na 10 osób na piątek i sobotę lecz po dzisiejszym potraktowaniu mnie i moich znajomych nasza noga więcej tam nie postanie i każdemu szczerze odradzę zabawę w Quatro. Wybrałam się dzisiejszego wieczoru właśnie do tego lokalu.Byłyśmy z koleżanką o 20:00 no może 20:15. Obie sale puste tylko jeden zajęty stolik przez dziewczyny obchodzące wieczór panieński . Kupiłyśmy drinki. Pod koniec pierwszego drinka przyszła Pani i rozstawiła na wszystkich wolnych stolikach karteczki z rezerwacją. Na naszym stoliku nie postawiła takiej karteczki. Około 21:00 dołączył do nas kolega. Wziął piwo, a my po kolejnym drinku. Poszłyśmy z koleżanka na parkiet. Około 22:10 do kolegi podszedł Pan z obsługi. Widząc zamieszanie podeszłyśmy. Pan poinformował nas, że cały lokal jest zarezerwowany i mamy opuścić stolik. Nasze tłumaczenie,że przy tym ani przy żadnym innym stoliku jak przyszłyśmy rezerwacji nie było nie dawało rezultatu . Do stolika podchodzili i odchodzili różni Panowie, przyszła Pani która starała się wmówić, że ona roznosiła rezerwacje i że tu też postawiła karteczkę. Jeden Pan nawet zaglądał za kanapy czy nie wyrzuciłyśmy kartki z napisem REZERWACJA...Po prosto ŻENADA....Kiedy powiedziałam, że przecież wszystko można sprawdzić na monitoringu okazało się , że takiego nie ma..Wówczas powiedziałam , że niech zwrócą nam za drinki i wychodzimy to Pan zadał pytanie dlaczego ???...a dlatego ,że nikt nas nie poinformował o rezerwacji, że nie było karteczek z rezerwacją i że skoro musimy wyjść to cały wieczór zmarnowany...Pan oczywiście zrobił tylko głupia minę....Przyszedł jeden ...podkreślam jeden Pan z ochrony , który zachował się właściwie..powiedział ..." Czy nie poszlibyśmy im a rękę i nie przesiedli się do innego stolika, bo tu jest rezerwacja na większą liczbę gości". Ja wszystko rozumiem, że można się pomylić, że można czegoś nie dograć lub zapomnieć na czas wystawić kartki z napisem REZERWACJA ale.... Wystarczyło podejść i powiedzieć np. ..Prozę Państwa ten stolik jest zarezerwowany omyłkowo nie postawiliśmy kartki z rezerwacją i czy w związku z tym mogliby się państwo przesiąść do stolika który dla Państwa przygotowaliśmy. Przepraszamy za kłopot "....Czy to jest, aż takie trudne zdanie aby zwykła barmanka mogła je wypowiedzieć zamiast starać się zrobić z kogoś durnia...Nie mamy po 16 lat tylko około czterdziestki, a Pani i Panowie / pomijając tego który zwrócił się do nas po ludzku/ dali plamę na całej linii...Może sprawdziliby się w szalecie bo do kontaktu z gośćmi z pewnością się nie nadają. Zapowiadał się piękny wieczór jak wydawało sie w pięknym lokalu...lecz niestety....zabrakło prostych słów ...A właściwie jednego ....PRZEPRASZAMY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

rano się dowiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

podobno nie wiadomo jakie są te wrażenia ale za pewne sobie takie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza



To strrrrraszna trrragedia wprost ! :-)))))))))))))))))))

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

Żono.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

Tak z ciekawości. Ile spali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

DUŻY popełniłeś wielki błąd ! W Łomży znalezienie pracy to cud a zwłaszcza za 2000 tyś.
Tu tylko wyzysk i chamstwo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

Dziekuję za potwierdzenie oczywistości.Szkoda,że zainteresowanie tym i podobnymi tematami jest znikome.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

mam doplate 16 zl , rachunku jeszcze nie mam -------------wiec zajme sie tym w poniedzialek!!!!!!!!!!!!Dziwne jest dla mnie kiedys wchodzil i rachunki na stol!!!!!!! ateraz doplaty ,niedoplaty -------- o co chodzi??!!!!!!!!!!!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

Drogie piwo


6 zl za wyborowe?!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

Myślę, że projektowaniem ścieżek zajmuję się osoba która się na tym nie zna i projektuje je jak chodniki. Parząc po ilości zaparkowanych rowerów pod urzędem i zaparkowanych tam samochodów można stwierdzić że nikt w łomżyńskim ratuszu nie jeździ rowerem! A ścieżki budowane są w Łomży do nabijania kilometrów. Potem przed wyborami można napisać, że zbudowało się tyle km ścieżek że hoho :)

A rzeczywistość jest taka, że lepiej jakby ich nie było bo rowerzysta jest zobowiązany do jazdy ścieżką przepisami prawa! A jazda tymi wytworami myśli inżynieryjnej jest po prostu niebezpieczna.

Kolega lomzanin1 stwierdza:
Cytat:

... że zainteresowanie tym i podobnymi tematami jest znikome

dlatego organizowana jest Masa Krytyczna. Aby rowerzyści w Łomży nie byli rozproszeni tylko stanowili silną grupę z którą trzeba będzie się liczyć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

Dnia 22-07-2012 jadę z Łomży do Gdańska około godziny 19.00 . Mogę zabrać 1-3 osoby. Informacje pod numerem tel. 728542689

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

CYTAT -[MAM WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE ROLNICZE I PRAWOJAZDY.] jak zdałes maturę z taką POLSZCZYZNĄ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

a mi się podobały solówki pana Zbyszka (gitarzysta solowy Maryli) po koncercie udało się nam nawet dostać od niego autografy i kostkę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która to jest porażka wyborcza

Klara25 eeeee.... zapewne męska obsługa robi maślane oczy na Twój widok....;) i dla tego jesteś traktowana jak VIP;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org