czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile za śmieci?????

Z dobrobytu by nie uciekł. Pewnie leży sobie teraz przed telewizorem i się śmieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za śmieci?????

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za śmieci?????

te wszystkie łomzyńskie uczelnie to sa dobre dla starych wyperdziochów którzy mają juz dobra robotę a tylko potrzebny jest im kwit ,że skończyli studia i mają magistra po to aby młodsi ich z tych intratnych stołków nie wykopali. Natomiast wszyscy inni młodsi którzy się na te uczlenie decyduja to ludzie bez ambicji którzy nie są w stanie sporstac wymaganiom nauczania na renomowanych uczelniach.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za śmieci?????

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za śmieci?????

przesyłam swój adres jocker_1@o2.pl, dzieki za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za śmieci?????

Moim zdaniem nie ma nic zlego w fakcie, ze uczelnia zarabia kase. Natomiast nie rozumiem, czemu zawsze ma sie to odbywac kosztem poziomu ksztalcenia?
Czy na ksztalceniu na wysokim poziomie nie da sie zarobic? Powiedzialbym, ze wrecz przeciwnie. W koncu szkoly, ktore maja swietna renome, licza sobie o wiele wiecej za mozliwosc nauki w swoich murach.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za śmieci?????



http://www.youtube.com/watch?v=PaLfDnShEn0&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za śmieci?????

jak co dzień mój głos mają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za śmieci?????



http://www.youtube.com/watch?v=KxqcEVbVDGs&feature=related





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za śmieci?????

Na ten temat w innych tematach :D Sorry za to zdanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za śmieci?????

BRAK NICKA to na co czekasz ruszaj otwieraj .... Szkoda że większość tutaj wypowiadających się to zwykłe szaraki bez pomysłu na życie a jedyną rozrywką jaką widzą to 'cwaniakowanie' na owym forum. Przed otworzeniem jeszcze baru zawiść tak biła z większości wypowiadających się tutaj 'ludzi' i dalej bije... czemu ? bo już ponad 3 lata minęły ja widać dobrze się mam :) a trolle dalej w miejscu stoją :) za jakiś czas znowu napiszę o sprzedaniu lokalu aby zbulwersować was do 'podbijania' danego tematu(każdy wpis daję darmową reklamę) :) Wesołych Świąt :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org