niedziela, 29 marca 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile za śmieci?????

Bynajmniej ten temat nie miał być w dziale polityka, ale w dziale ogólnym nie mogę założyć z jakiegoś problemu technicznego występującego na forum.

Otóż.
Ile tak właściwie należy teraz płacić za śmieci??
Rachunki należy opłacać, co logiczne - ale w jakiej kwocie, aby potem nie mieć zaległości czy nie pogubić się z zapłatą???

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Ile za śmieci?????

...każdy POwinien za śmiecenie płacić, a PiSlamiści najwięcej...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

co ty gadasz? PiSlamiści nadal uważają, że im PiSda

„Wyłącz TVPiS, włącz myślenie”

...a to z tego względu, że najczęściej PiSlamiści sami są śmieciami...

Merytorycznie do tematu proszę.

...na POlitycznym forum wołasz o merytoryczne wyPOwiedzi..?, tu trzeba prowokować, nacierać, dociskać przeciwnika do ściany...

Nacieraj zatem. Ile za śmieci?

Za wywóz śmieci jak ostatnio kłamał Putin zapłatą miał być Pomnik w Warszawie ...Nie wiem czy to prawda ale jak komuch krzyczy ,że PiS to śmieci to może i Putin mówił prawdę ...

Ja tam lubię Kaczuchę I Rząd PiS i nic a nic nie pojmuję dlaczego ten pokurcz puto pisze ,ze PiS to śmieci , może jakiś prokurator objaśni mu ,że to zniewaga i oczernianie demokratycznie wybranego Rządu ...

Ta sprawa jest kolejnym przykładem jak wiele dyletanctwa wiąże się z PiSlamskimi nierządami, którzy profesjonalizm zepchneli na dalszy plan dbając przede wszystkim o swoich kolesi i kuzyństwo i ideologiczne naginanie rzeczywistości. Z moimi nieruchomościami wiąże się kilka opłat smieciowych, ale tylko jeden organ samorządowy wprowadził zmiany prawidłowo i przyjaźnie dla portfela.

Nadal nie wiem ile mam płacic za smieci? Ktos cos?

Śmieci śmieciom przecież nierówne. Pytasz o to,a przecież w zależności gdzie mieszkasz.. Pierwszy przyklad z brzegu dom kilka kilometrów za Łomżą za śmieci 280 zł za kwartał ( po podwyżce).. Jeśli mieszkasz w bloku to chyba powinieneś dostać informacje odnośnie płatności.

Kasia..

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0