środa, 05 maja 2021 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piotr Najsztub uniewinniony

Sąd Okręgowy Wa-wie uniewinnił Piotra Najsztuba .Pan Najsztub bez prawa jazdy samochodem nie mającym OC i badań technicznych potrącił na pasach 77 letnią kobietę która doznała obrażeń żeber i czaszki... Sędzia przekonywał ,że nie można zinterpretować faktów bo nie ma obiektywnych dowodów...Ja tak sobie deliberuję ,że teraz p Piotr wytoczy pozew Babci za to ,że wtargnęła na jezdnię i potrąciła samochód Najsztuba...
Jest to dowód na działanie Cyrku w Sądzie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

taaaaa, MAKABRA. Te sądy powinni wymienić. Powinni tam być wyłacznie członkowie PZPR-pis. Z wykształceniem prawniczym? Niekoniecznie. Ważne by po linii jedynie słusznej partii PZPR-pis.
Kto to oskarżał Najsztuba w sądzie? Niech pomyślę? Prokurator? Zgadłem. Ja pitolę. ZGADŁEM. A prokurator podlega KOMU? Niech pomyślę? Nie przypadkiem synowi działacza PZPR Ziobrze? Mam kolejne punkty.
Alkohol, kuźwa, grasz dalej? Czy jednak pobujasz się na hemoroidach swego idola Piotrowicza?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Ty głupi nawazelinowany czopie od kiedy można jeździć bez przeglądu,OC i prawa jazdy?! Może wszyscy jako kierowcy zaczniemy tak jeździć? A w razie potrącenia kogoś na pasach będziemy krzyczeć że piesza za dużą prędkość miała na pasach! Uniewinnią wszystkich sądy,czy w zależności kto potrąci?!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Nie rozróżniacie dwóch rzeczy.
Postępowania karnego w sprawie spowodowania wypadku i odrębnego postępowania w sprawie wykroczenia. Postępowanie karne w sprawie wypadku orzeka o winie - tu jest wina policji że źle zabezpieczyła ślady i biegły nie miał się na czym oprzeć. Sąd opiera się o opinie biegłych, jak nie miał jasnych dowodów obciążających to niestety zgodnie z zasadą że wszystkie wątpliwości są rozpatrywane na korzyść podejrzanego Sąd nie miał wyjścia i musiał uniewinnić.
Brak OC, prawa jazdy nie mają wpływu na winę - to zupełnie odrębne postępowania. I tu nie ma wątpliwości , w/w zapłaci poważną grzywnę za wspomniane wykroczenia.
Niestety potraficie tylko pluć jadem dając się zmanipulować TVP - a prawda jest niestety inna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Poważną grzywnę? Ojjj\"bardzo\" jeśli chodzi o grzywnę to 6 tysięcy.
Potrącona staruszka miała m.in. złamaną kość pokrywy czaszki i wiele złamań żeber. Ale jak widać zdaniem Sądu nic się nie stało,za szybko pewnie szła po pasach. Aż dziw bierze że nie kazali jej zapłacić.Równi i równiejsi, wiadomo.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Kasia
Ale Ty tępa jesteś. Nie znasz się na prawie, wiesz tylko tyle co powiedzą w TVP czy napiszą w jakiej reżimowej prasie..
Sąd wydaje wyrok na podstawie faktów, opinii biegłych! I tyle.
Spokojnie, jest jeszcze II instancja i SN.
Może jeszcze któryś z Sadow spełni marzenia TVP i uzna Najsztuba winnym. Chociaż wątpię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

do uniewinnienia Najsztuba de facto przyczyniła się PiSlamska prokuratura:
latem 2018 r. Sąd Rejonowy w Piasecznie uznał w trybie zaocznym dziennikarza za winnego popełnienia zarzucanego mu czynu i nałożył na niego grzywnę w wysokości 6 tys. zł, a także orzekł na rzecz pokrzywdzonej rekompensatę w kwocie 10 tys. zł. Obciążył też dziennikarza kosztami postępowania w kwocie 5942,02 zł.

Interwencja Zbigniewa Ziobry
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro uznał jednak, że taka kara jest niewspółmierna do winy i zapowiedział złożenie odwołania od wyroku. Sąd Rejonowy w Piasecznie przeprowadził więc cały proces ponownie. Ta sprawa zakończyła się uniewinnieniem Najsztuba. Od tego wyroku apelację złożył prokurator i pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/piotr-najsztub-uniewinniony-zapadl-prawomocny-wyrok/f80b8c5

...natomiast dla kuriewnej hołoty nie trafiają najbardziej oczywiste fakty, że brak prawa jazdy i technicznych badań to są odrębne sprawy stanowiące wykroczenie, samochód z aktualnymi badaniami technicznymi w chwili wypadku może okazać się niesprawnym i w takich sytuacjach zawsze dokonuje się stosownych badań przez biegłego...


]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Sprawę będą ciągnąć aż babcia wykręci. Więc za co skazywać jak nie będzie poszkodowanego. A może i mieszkanko po babci pójdzie na opłaty sądowe.W naszym kraju można wiele, tylko trzeba mieć odpowiednich znajomych. A jak nie masz to ci dokręcą śrubę za przysłowiowego batona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Odpowiedzieć powinien jak każdy inny obywatel i koniec tematu.
Po co to się wyzywać., naprawdę tak ważny jest ten najszub?
Słomka ostatnio wlanal kobietę inpolamal gdzie też nie ma prawa jazdy i w dodatku jeszcze 2 razy przyłapany go na tym że dalej jeździł bez tegoż prawa :)

Ale nienpanikujmy, jest sąd i niech osadza,. Nie będę z tego powodu postów robił i sial zamętu.

Niedługo zaczniecie posty pisać bo kot Jarka za nasral i Jarek nie posprzątał.

Pozdrawiam
Myślących :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

- Oskarżony twierdzi, że nie widział pani pokrzywdzonej. Jeżeli przyjęlibyśmy, że pan oskarżony widział panią pokrzywdzoną, a mimo to wjechał na przejście dla pieszych, to wtedy kwalifikacja czynu byłaby zupełnie błędna. Wtedy mamy do czynienia z przestępstwem za art. 148, czyli usiłowanie zabójstwa - czytał sędzia Piotr Bojarczuk w uzasadnieniu.

Czyli sędzia Bojarczuk jest pewny, że oskarżony mówi prawdę, a pokrzywdzona kłamie. I po sprawie.


Gdyby w takiej samej sytuacji stał Jurek K., ja i paplak, to chyba tylko paplak by się wykpił, ja z Jurkiem K. zostalibyśmy skazani.


paplak jest znany z prawdomówności inaczej podobnie jak Najsztub.


Czasem chciałobyby się mieć wiadro granatów w komórce.Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Szamac.
Trafne słowa - Amen!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

wg kuriewnej hołoty wszystkie sądy, we wszystkich sprawach POwinni skazywać na surowe wyroki wszystkich tych, którzy nie należą do PiSlamskiej mafii..., już za samą krytykę JarKacza należy ich prewencyjnie zapuszkować...


]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

dlatego nie warto brnąc w takie tematy z oszołomami, jak widać oszołomy wiedzą dokładnie kto co widział mimo że w dvpie byli w tamtym momencie i gowno widzieli.

Gra polityczna która w tym kraju robi się już kvrewsko nie smaczna i nie czysta.

Ktoś powinien wreszcie zrobić z tym porządek...suweren jak mniemam.

Pozdrawiam
Myślących ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Smutne jest natomiast to, że te same oszołomy nie zauważyły inwestycji Srebrna, zaniechania prokuratury nadzorowanej przez ministra ZERO prowadzenia śledztwa i braku przesłuchania Kaczora w sądzie i całego zamiecenia sprawy pod dywan.

A to gruba sprawa w porównaniu z Najsztubową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinnionyPiotr Najsztub, który potrącił na przejściu dla pieszych starszą kobietę, jadąc bez prawa jazdy i do tego autem bez ważnych badań technicznych i ubezpieczenia, jest niewinny - tak orzekł dziś warszawski sąd w osobie sędziego Piotra Bojarczuka. Sędziego, którego portal oko.press wpisał na listę... \"Sędziów Wolności\".

Myślę sobie, że gdyby kto inny potrącił starszą panią na pasach, jadąc bez prawa jazdy autem bez przeglądu technicznego i ubezpieczenia to nie obeszłoby się bez surowej kary. Sąd winy w panu Najsztubie nie widzi.

Według tego serwisu, Bojarczuk zasłużył się m.in. uniewinnieniem Władysława Frasyniuka.


Jeżeli chodzi o inwestycję Srebrna, to jest sprawa podobna. Z tym, że Srebrna występuje tu w roli atarszej pani przechodzącej po przejściu dla pieszych, a w roli pana Najsztuba występuje bodajże prezydęt Czaskoski. To chyba tylko w Polsce pomimo, że posiadasz ziemię, nie możesz na niej nic zbudować, jeżeli nie podobasz się decydentowi.


.
.
.Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

...parę lat temu ważny nie/radny łomżyński POtrącił na pasach przechodnia i nawet nie był oskarżonym..., a jeszcze głośniejsze było śmiertelne POtrocenie na przejściu chłopca w bodajże Konarzycach przez księdza, którego też uznano za niewinnego...
...brak prawa jazdy, przeglądu i ubezpieczenia nie były przyczyną wypadku, są to wykroczenia karane w PostęPOwaniu mandatowym, oczywiście należy tu napiętnować Najsztuba za lekcewążący stosunek do POdstawowych obowiązków zarówno kierowcy jak i właściciela POjazdu...


]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony


https://wspolczesna.pl/ksiadz-smiertelnie-potracil-dziecko-sady-uniewinniaja-duchownego/ar/5690736

Ale co tam :)

Pozdrawiam
Myślących :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

abstrahując od tematu :

... babciu kasiu,
zaloguj się ty do realnego świata ,
przestań pieerdolić bzdury na forum :)

... czy ty naprawdę nie masz normalnego życia ?
bo wredny babsztylu nappierdalasz posty od rana do późnej nocy,
Kaśka - do garów, albo wnuki bawić .

... dziwne, - bo jako JEDYNA cipa (i to mocno zapędzona w latach, na tym forum całe dnie wykłócasz się z facetami) - masz ty stara torbo jakieś realne życie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0