niedziela, 21 października 2018 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Liczysz na wdzięczność pis? Zapomnij. GetBack się przekonał.

GetBack tyle kasy wydał na dofinansowanie niezależnych mediów pisowskich, fundował nagrody \"Człowieka roku\" .... no w ciul kasy poszło na pis. A pis? No cóż, wydojony, wywalony na pysk.

https://wiadomosci.wp.pl/list-prezesa-getback-do-mateusza-morawieckiego-znamy-tresc-6262569853376641a

Szykuje się kolejna afera pod skrzydełkami Kaczora. Przy której Amber Gold, SKOK, Srebrna, NFOZZ, ArtB, uwłaszczenie PC na mieniu postkomunistycznym ... razem wzięte to mały pikuś.
Ale póki co to sza.

TYPOWY ZWOLENNIK PIS

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Liczysz na wdzięczność pis? Zapomnij. GetBack się przekonał.

Kaczynizm niczym Stalinizm, kaczynowcy niczym stalinowcy, PiSlamizm niczym bolszewizm...
Nigdy więcej wojny, syfilisu i PiSuaru...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Zgadza się, tylko ruchy narodowe prawdziwych Polaków!

towarzyszu polus, to ty narodowy socjalista? Taki \"pięć\" piw proszę? Już nie liżesz butów Piotrowicza? Taki wąsik W \"kwadracik\" czesany.
Czyli co? Jagiellonów na śmietnik?
Batory? Do gnojÓwki.
Pisłudskiego z Wawelu na bruk?
Mickiewicz, Słowacki, Tuwim, Miłosz... do kosza?
No bo tylko ruch narodowy?
Gdzie ty się eduhowałeś? Wskaż mi swego polonistę, history ka i katechtę. Pomszczę cię.

TYPOWY ZWOLENNIK PIS

Urabiać i pieprzyć bzdety, to ty możesz dzieciom w podstawówce, ale nie mnie.
Wyjaśnij mi lepiej, gdzie i kiedy proces tych paru sfilmowanych przed laty, co to urodziny Adolfa obchodzili, hajlowali i wafelki w swastykę układali?

Trochę czasu już minęło przecież i co, winnych nie ma? Czy nowa skvrviona ustawka pod publikę?

Ziomuś, chcesz przykład prawdziwego skvrvienia? Kliknij poniżej, niecała minuta:

https://www.youtube.com/watch?v=_McRTXXz6Zc

To ten co przeszedł do platformy. Może znajdę jego wyznanie skvrvionego.

No i masz, przyjmie miejsce na liście biedulek:

https://www.youtube.com/watch?v=fUC-b_Q--uA

Dobry jest nie? Może ci podać linki do tego, co on wcześniej wygadywał o platformie i o samym ryżawym?

Ziomuś, \"przekręt narodowy\" za ryżawego? Chyba chłop majaczy?:

https://www.youtube.com/watch?v=DfGUs4NkzSU

Tam to się chvje pożywili, no nie?

towarzyszu polus w kwadratowy wąsik czesany. W temacie coś jesteś w stanie napisać, czy tylko tak jak czerwone świnie komunistyczne \" Przez ostatnie 8 lat Polki i Polacy ... \".
Jak było to ja wiem. Nie musisz mi ty w lekwadratowy wąsik czesony przypominać (nigdy nie głosowała na peło nie głosowałem, a na pis w 2005 tak- za co juz przeprosiłem- po okazało się, że to partia komunistów i eSBeków).
A co do sk✓rwienia. Nic czopków pisowskich nie przebije. Sprzedać się pisowi za 500+ miesięcznie (kvrwy więcej biorą za noc - to jaką szmatą trzeba być?) i to jeszcze są to pieniądze, które czopki wpłacają do budżetu w ramach różnych \"danin\" \"opłat\" (prawdziwy czopek pisowski nie płaci podatków). Czyli sumując - czopek pisowski sprzedaje się czerwonym świniom ZA DARMO. Co tam skvrwienie, wystarczy być czopem pisowskim i być gorszym od szmaty. z czego czopki jak widzę są dumni.

TYPOWY ZWOLENNIK PIS

Biorąc 3 X 500, skvrviłeś się po trzykroć?

Autor: Polus (---.etth.elomza.pl) Data: 14-06-18 14:52

Biorąc 3 X 500, skvrviłeś się po trzykroć?
między mną, a tobą ***** pisowska jest taka mała różnica, ja na te 3x500 z duuuuuuuuuuuużym nakładem wpłaciłem do komunistycznego budżetu, a ty szmato ile wpłaciłeś? Czyli świński komunistyczny świński ryju co ja robię? Odbieram kvrwom komunistycznym to co mi szmaty zabierają w formie \"danin\", \"opłat.
Na takich faszystów liżacych buty komunistów jak ty.
Te moje 3x500 co odbieram to nawet świnio czerwona nie stanowi 1 procenta co mi kvrwy pisowskie zabierają. A już towarzysz Morawiecki zapowiedział, że mi zajevie pieniądze na niepełnosprawnych,
Ty towarzyszu \"hajhitler\"polus też jesteś niepełnosprawny?

TYPOWY ZWOLENNIK PIS

Czy z tobą nie można grzecznie, stara czerwona kvrvo?

towarzyszu polus w kwadratowy wąsik czesany. Nie mogę być czerwony, nie pasuję do twojej świńskiej czerwonej bandy. Nie ten film.
A coś w temacie czerwony komunistyczny świński ryju jesteś w stanie napisać? Czy przerasta to twoje możliwości ?

TYPOWY ZWOLENNIK PIS

W temacie towarzyszu? O wdzięczności?
Nie jestem z tych zeszmaconych, aby na to liczyć. Jednak wszyscy wiedzą że, to ty się przeliczyłeś, kiedyś tam.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

180921103922.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0