wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaczelo sie

http://www.google.pl/search?hl=pl&sugexp=kjrmc&cp=8&gs_id=u&xhr=t&q=krystyna&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1680&bih=878&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

A nie uważasz że jak się coś spieprzy za co ktoś zapłacił to powinno się oddać kasę albo jakoś zrekompensować swój błąd? Można było np zrobić druga pizze i przeprosić a nie usilnie wmawiać że to ser.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

zimna woda ??? naprawdę ??? a jak bardzo zimna ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

TMT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

Ja albo mój pies mamy chyba "szczęście" do znajdowania biedaków.Dziś na wieczornym spacerku biegł za nami piesek,nieduży,miał obrożę,kulał na lewą,tylną łapkę.Dałam mu jeść i pić,zatrzymać niestety nie mogę.
Zdjęcia :
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e8cfe4ba4a27eb6.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f96373ef97ba633.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b45147810bdf53b3.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

.

Ścierwa proPiS które mafia Kaczyńskiego z funduszu sprawiedliwości finansowała na propagandę. WP.pl RMF, super ekspres , szlam Sakiewicza czyli w sieci Polsat , Republika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

Jestem dosycz czesto na tym baseniku na wyszyniaka i powiem ze jedyny problem jaki byl jaki zauwazylem to byla zimna woda w prysznicach na wejsciu a tak to wszystko jak dla mnie jest ok!! Jest czysto!! Ratownicy z tego co widze to wiekszosc czasu chodza w kolo basenow!! nie wiem o co kaman!?
Temperatury sa odpowiednie wszedzie tzn w saunie mozna by bylo bardziej pilnowac by bylo 100 stopni non stop i bedzie pelna klasa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

Pani która doi hufiec i harcerzy od kilkunastu lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

Witam
Czemu jest brak informacji na ten temat w naszych kochanych lokalnych mediach. Jak woda była zatruta w Kolnie to było o tym głośno a o tym co się dzieje w naszej okolicy cisza.
Tak więc udzielam informcji że woda w Piątnicy z ujęcia w Drozdowie jest zatruta bakteriami COLI !!! Stan ten trwa od piątku i woda nie nadaje siędo spożycia aż do odwołania

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

Stara Waciarnia Nowogrodzka 58

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

spróbuj isc w druga strone niz wszyscty:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

a czy tam można w miarę profesjonalnie wyrwać korzenie mleczne małemu dziecku? tak aby się nie zraziło i żeby nie cierpiało oczywiście....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

Pierwszy raz słyszę o czymś takim :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

ja dzisiaj jeszcze nic nie przyjmowałem więc jak mogłem wytrzezwieć?

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

W urzędzie pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

,a co w pupie może się zmienić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

adamosxx w zła stronę zmierzasz;)

"Chciałbym serdecznie przeprosić wszystkich za wczorajsze głosowanie w sprawie Ustawy o Ochronie Zwierząt" - napisał na Facebooku poseł PO Michał Jaros.
Chciałbym serdecznie przeprosić wszystkich za wczorajsze głosowanie w sprawie Ustawy o Ochronie Zwierząt. Przez zmęczenie pomyliłem się i zamiast poprzeć ustawę - zagłosowałem przeciw. Jestem jak najbardziej za zaostrzeniem kar dla osób znęcających się nad zwierzętami. Moje wczorajsze głosowanie to zwykła ludzka pomyłka i chciałbym jeszcze raz wszystkich za to przeprosić.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

50 zł płaciłam za borowanie zęba bez znieczulenia. Ze znieczuleniem płaciłam za dziecko 60zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

Od razu poznałem tego za biurkiem,to M Bieniek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

Chyba ktoś nie poważny to wymyślił.
Jest już artykuł że woda była i jest zdatna do picia.
A jak dzwoniłam do wodociągów to oni swoje,wodę dziś zbadają i jak coś jutro bedzie zdatna do picia.
By trochę pomyśleli nim rozsieją plotki-b...............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

a zwroc sie do LSM -----------nie raz ich atakowalam o kamery !~~~~~~~~~~ ale bez skutku!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczelo sie

Ale nudy..co można robić w domu, w tak piękną pogodę za oknem..jak się siedzi chorym na zwolnieniu lekarskim..pomocy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org