piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: Część europosłów opozycji zagłosowała w sposób niekorzystny dla Polski

Mogę polecić ale nie w Łomży, a z Białegostoku, Dr. Łuczaj przyjmuje na ulicy Ogrodowej. Świetny lekarz polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Część europosłów opozycji zagłosowała w sposób niekorzystny dla Polski

Mariusz z całym szacunkiem ,ale złote środki na wielkie pieniądze to zerowanie na ludzkiej głupocie i naiwności.Myślisz ,że ci co wpoili Tobie te mądrości robili to z czystego serca bylebyś był bogaty?Nie.Mam doświadczenie z takimi piramidkami.Znam ludzi z Kolna ,którzy zajmują się już tym od wielu wielu lat.Z roznym skutkiem kończyli te biznesy by lapac sie kolejnego na takiej samej zasadzie.
Złoty środek na pieniądze to zakasać rękawy i nie wierzyć w ładne prezentacje bo już nie jeden skończył z kredytami nie do spłacenia.
Nie bój żaby nie siedzę na garnuszku i nie chwytam się łatwych biznesów.

Ps. Jaki wkład początkowy jest na ten świetny biznes??Skąd ci bezrobotni ludzie wezmą pieniądze?Ile panie Mariuszu depozytu pan pobiera?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Część europosłów opozycji zagłosowała w sposób niekorzystny dla Polski

Niestety kamer nie ma na moim osiedlu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org