czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

No wiem że niektórzy nie mogą teraz rozpędzic swoich e34 ale przynajmniej jest bezpieczniej i bez dziur:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

rondo samo w sobie jest ok, tylko jak dobrze widac to rano lub po południu jest zbyt małe, latego robią się korki i wszystko się zapycha, a kierowcom potrafią puszczac nerwy i wtedy zaczynają kombinowac, chcieli dobrze, wyszło jak zawsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

A praca biurowa na przykład? Skąd ty wiesz jakie mają obowiązki człowieku?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

To nie rondo tylko skrzyżowanie... i jest ok no chyba że ktoś nie odróżnia kolorów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

1.Wszyscy piszą ze takie skrzyzowanie jest np. w Białymstoku.....a jest ...tylko nikt nie pisze ze jest o wiele wieksze .U nas jest według mnie za małe. Prosze zobaczyć ,że będąc na pasie do skrętu w lewo a następnie jadąc na wprost np.w ul.Zawadzką na tych pasach majac czerwone światło(i tak ma być) mieszczą sie tylko 3 do 4 samochodow na kazdym z pasow(sa 2 do jazdy na wprost) a prosze zobaczyć jak jest w Białym..tam mieszczą się 6-7 samochodow na kazdym z pasow(i prosze nie piasać ze tam jest wieksze bo i ruch wiekszy).
2.Nastepna sprawa to wielu kierowcow wjezdza na skrzyżowanie juz na czerwonym świetle i blokuje ruch...i tu jest najwiekszy problem.....
Według mnie to skrzyżowanie należało tylko w bardzo małym stopniu przebudować...Nalezało tylko wyznaczyć jeden pas do skretu w lewo ,a dwa na wprost (w tym jeden na wprost i do skretu w prawo) ....i było by po problemie....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

w bialym jest duzo większe tu wszsystko robia mikroskopijne tak jak i rondka a jak sie ktos ma nie zmiescic na rondku to oblozyli kamieniami obwod i sie zmiesci:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Z wszystkiego najgorsze jest wieczorne wymuszenie na kierowcy jazdy na czerwonym swietle...bo tylko nienormalny bedzie 3 razy stawac zeby przejechac puste skrzyzowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Green hmmm.... wyobraźnia nie dawała mi zasnąć...;)
Najwidoczniej słabe wrażenie wywarłem na Tobie że o tak sobie porostu spałaś a ja nie mogłem:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

To są buty???



Wyglądacie w tym jak koczkodany :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

wyobraźnia nie dawała Ci zasnąć..? a to czemu..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

adamosxx święta prawda. Krótko i na temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Oj 100zł będzie na pewno za mało uszykuj 200zł, znajoma ostatnio robiła dwa kolory na krótkie włosy ( do ucha) i zapłaciła 200zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

do aaaniaaa10 i 30+

Ja zajęcia zaczynam o godz.7.30 mogę was zabrać.Podajcie maila lub nr telefonu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Uroda nie jest dla mnie najważniejsza ale Twój kolor oczu mnie zaintrygował i to bardzo;) że nie mogłem spać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

romantyk z Ciebie...;P
rzadko który facet zwraca uwagę na kolor oczu...
w pierwszej kolejności interesują go inne atuty...;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

hej mam pytanie, czy Wy też macie problem z zasięgiem z tą siecią??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

ja nie mam , bo nie mam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Może dodam,że ja dojeżdzam na ul.Mickiewicza na Wydział Prawa, mam zjazd 15.10

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

to jak tam gościu bez jaj kiedy ta twoja sprawa o której i kiedy , ja specjalnie się udam i zrelacjonuje na forum bo coś mi się zdaje że wodolej jesteś, a i na filmek czeka cała polska , cóś pisałeś że jakiś strażnik to niespełniony policjant a tu wychodzi że to ty z buciorami pchałeś się do tej Policji tylko się poznali na piracie drogowym, a i te służby tzn ubeki które lubiły fotografować i nagrywać , podobnie jak i ty o czym sam napisałeś już naboru nie mają bo tam to byś się nadawał konfidencie z metra cięty. Nie skamlaj już bo jak coś masz to dawaj a jak się mścić chcesz za swoją niewiedzę i brak jej na temat prawa o ruchu drogowy to już Twoj problem. 14 mandatow powinni się zastanowić czy ty oby nie psychiczny jesteś , masz kompleksy chlopie , pewnie malutki jesteś i nazwałeś się prezesem hihihhi a i szybkie bryki lubisz bo wtedy jesteś Królem szos wiesz to takie typowanie . Obiecuję Ci jedno ŻE DOWIEM SIĘ JAK NIE OD CIEBIE O TEJ SPRAWIE TO Z WOKAND NA SALACH ROZPRAW I ZRELACJONUJE TO CO TAM BYŁO .

Społeczny łapacz klamców i ukrywających się szczeniaczków pod śmiesznymi nickami .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Inteligencja jest sexy;)
A w pierwszej kolejności interesuje mnie to kim jest w środku i czy warto się nimi zainteresować;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Andy C taki pogląd na życie na pewno Ci zaowocuje :) Nigdy go nie zmieniaj :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Nie zgadzam się z tymi opiniami.
Widocznie nigdy na nogach nie miałaś tego "badziewu" dlatego tak mówisz. Za dobre buty się płaci a sama na tym nie szkoduje pieniędzy. Wolę skórzane, dobrze wyprofilowane buty. Ale odkąd w nich chodzę nigdy nie chorowałam czego nie moge powiedzieć o skórzanych butach, które nawet w zimę przemakały. Z tej samej firmy kupiłam w tym roku skórzane kozaki i są rewelacyjne, rzadko gdzie w sklepach można spotkać taka jakość i profesjonalizm w wykonaniu i szyciu butów. Ale cóż nie każdego stać na tego typu buty i pozostaje tylko kierowanie się opiniami innych, którzy zapewne chodzili w marnych podróbkach.

Może nie są jakieś super eleganckie, ale są bardzo ciepłe, najcieplejsze buty na mroźne zimy jakie miałam. Żadne skórzane kozaki czy inne buty nie dorównają im.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Owocuje tylko nie których owoców nie da się zerwać;)z rożnych przyczyn PECH:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=PL#/watch?v=Niac1TqGPeA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Żal mi cie zebraku, niestac cie na normalne funkcjonowanie w społeczenstwie ze musisz sie posuwac do tak niskich czynności! Obys sie udlawił za te kase co za nie dostaniesz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Byłam kilka razy jak grali, w kafeterii tez i muszę przyznać, że uzdolniona młodzież i bardzo sympatyczna. Podobały ich covery.

Zbychu w ten piątek Dżem gra z orkiestra symfoniczna na sali kongresowej, miałam bilety, ale musialam sprzedać, bo nie mogę jechać.
10 grudnia w klubie stodoła grają, możemy się jakoś razem ugadać, bo ja jadę samochodem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Towarzystwo wzajemnej adoracji na forum. Moze zajmijcie sie praca od początku widać kto kim jest a Ty Julka mało masz obowiązków w pracy? Może ktoś wyjaśni poco sm internet w pracy? Widać czym sie zajmują w godzinach pracy.
serdecznie pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

jesteś kuzynem tego co do szkoły nie chodził i ośmiesza się na forum:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

to norma, nie stresuj się, a już najgorzej to dzwonić do kogoś wieczorem, wszyscy dzwonią bo za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

No to i ja się wygiorę w któryś piątek :):):)

Ale pewnie w ten bliżej Zbycha:):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Osz !!!!!! Chamy niemyte:):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie go po sprawie sądowej bo przecież sm może to podważyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Ja jak Ja
Dokładnie ,potrafią tylko narzekać ;)
Mało ludzi przychodzi posłuchać dobrej muzyki , dajmy na to w wakacje koncert KASY CHORYCH , bardzo mało ludzi było , na Dodzie dzikie tłumy ;)

Byłam u Was na DNA , super koncert :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

http://www.youtube.com/watch?v=45E-yerLe1E&feature=related


hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Trzesiesz sie troszkę?:) ah ten stres i na dodatek taka praca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

lepsza taka praca niz zadna i tego zdania powinni nauczyc sie ludzie w tym miescie... Tutaj wiecznie sie nie chce nikomu pracowac, bo za malo placa, bo musi robic, ale jak widze chlopa, ktory ma 25lat, mieszka z rodzicami i narzeka, ze pracy nie ma, ale w rzeczywistosci nie pojdzie, bo za malo to mi sie zygac chce. Na pewno lepiej przespac dzien do 12, potem przed kompa i narzekac, ze sie nie ma pieniedzy. To tylko przyklad, ktory mozna mnozyc.
Ludzie jeden zacznie za 900zl, drugi za 2tys, ale tylko od nas zalezy, co bedzie za rok. Bo ten z 2tys zostanie, a ten za 900 sie zaprze i sam do czegos dojdzie, kiedy tamtego juz zwolnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Do madzia 32323 czy ty również jedziesz 15.10 na studia? Może jeśli byś miała ochotę zabrać mnie i wiki ze sobą to pojechałybyśmy razem i zrzuciły się we 3 na paliwo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

a wy tylko marudzicie to skrzyżowanie jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

pa co za argument ze w bialym jest aut 2 razy tyle haha co za matol a nie przyszlo ci do glowy ze jest tam tez 2 czy 3 razy wiecej drog i te auta sie tam rozkladaja?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

jak to się nie przejmować?
takie tematy trzeba poruszać właśnie...
mi ostatnio np tez zwinęli ale korek od baku h*uje !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

moze zapomnialas ze stacji wziasc ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

co za czasy żeby się chwalić że na studia do Białego stoku się jeździ
mało to szkół u nas ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

u bettera zrób
będzie kebab i zimna łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

niestety jeśli ktoś się w miare orientuję to w naszych uczelniach nie na każdym kierunku można zrobić tutuł mgr... dlatego to właśnie trzeba się edukować gdzieś dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

One są ciągle;] nie dochodzą sms-y,słyszę często ,,źle wybrałeś nr.,, itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Tak mam ten sam problem-zasięg raz jest raz nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

zgadza się , nawet sama zakładała temat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

Kupili stare używane maszyny,przez które mają,spore przestoje na produkcji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org