sobota, 04 grudnia 2021 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

\"Zgodnie z art. 26a ustawy o samorządzie gminnym, wójt (burmistrz, prezydent), w drodze zarządzenia, powołuje oraz odwołuje swojego zastępcę lub zastępców i określa ich liczbę. Odwołanie z kolei poddane jest dyspozycji art. 70 § 1 Kodeksu Pracy, który stanowi, że „Pracownik zatrudniony na podstawie powołania może być w każdym czasie – niezwłocznie lub w określonym terminie – odwołany ze stanowiska przez organ, który go powołał.” Żadna z ustaw nie wskazuje na obowiązek podania do wiadomości publicznej powodów odwołania i nie chciałem tego robić, z szacunku do Pani Wiceprezydent. Skoro jednak zostałem wywołany do odpowiedzi informuję, że odwołanie nastąpiło z powodu utraty zaufania, które jest podstawą współpracy między prezydentem a jego zastępcami, narastających problemów w komunikacji oraz pewnych błędów w nadzorze nad realizowanymi projektami, o których to wolałbym szczegółowo nie mówić.

Dziękuję Pani Agnieszce Muzyk za jej zaangażowanie i współpracę, i zarazem przykro mi, że tak gwałtownie zareagowała na jej zakończenie. Jestem pewien, że poza urzędem będzie dalej pracowała na rzecz mieszkańców Łomży, bez ograniczeń związanych z koniecznością pozostawania w ramach procedur administracyjnych, które wiążą pracowników samorządowych.\"

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: komentarz prezydenta na oświadczenie byłej wice

dla zainteresowanych.

Myslę że zainkasował te panne.

jeszcze brakowało filmiku z jej łzami i palpitacją serca.

Widać że prezydent jest człowiekiem z klasą. Szkoda że Pani Muzyk tej klasy brakuje. Chrzanowski rzeczowo uzasadnił swoją decyzję i muszę powiedzieć że wczorajsze oświadczenie zwolnionej Pani pokazało, że Chrzanowski podjął właściwą decyzję.

Pani Muzyk ceni sobie tylko prestiż. I niestety takie są efekty gdy się myśli że jest się pępkiem świata.

Chrzanowski postąpił mądrze. Nie może być tak że pracownik chce rządzić szefem. Panie Prezydencie mądra decyzja. A argumenty pokrywają się z faktami

I dobrze zrobił prezydent. To szef rządzi i nie może sobie pozwolić na takie zachowanie tej Pani. A ta Pani wielce zdziwiona i niewinna. No ludzie

Dla Muzyk przydałoby się trochę pokory.

nie wolno Popierać żadnego kandydata, który jest PiSem POchrzaniony...

]
Przezorny zawsze zaszczepiony

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Komentarz Prezydenta Chrzanowskiego mądry, wyważony, wyjaśniający wiele kwestii. Oświadczenie Agnieszki Muzyk to jakby jej urzędowanie w pigułce - mało robię, dużo się lansuję, prę ślepo do władzy. Płacz i żale już nic nie pomogą. Wystarczyło tylko uczciwie pracować i być lojalnym wobec swojego szefa. Tylko tyle i aż tyle.

zgadza sie to wlasnie ludzie wybrali w wyborach Mariusza Chrzanowskiego to wlasnie on wyciagnał dłoń do tej pani to on jest szefem a pracownicy sa zeby pracowac a nie latac i fotki sobie cykac i sie lansowac !

W ostatnim czasie w Łomży były przeprowadzane dwa sondaże i to w tych dwóch sondażach wygrywał już w PIERWSZEJ turze obecny Prezydent Mariusz Chrzanowski. nie pani em., nie borysek czy poseł albo posłanka tylko Mariusz Chrzanowski z PiS

Cierpliwosc jest cecha ludzi wielkich!!! Pycha ludzka prowadzi do upadku. Dzis Chrzanowski pozniej Krynicka.

Prosze dowody:

Od: ela.rab
Do: jarekducha@wp.pl
Re: Czy PiS klamie

Panie Jarku
ma Pan rację tak było w poprzedniej kadencji. Niektórzy przeszli \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"metamorfozę\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Pani Krynicka ,Olbryś, Mężynska radne nie były w PIS. Kandydowały do RM z listy wyborczej PIS. Jest to wielka różnica.W obecnej kadencji zdradziły PIS i utworzyły swoją koalicję w RM, w zamian otrzymały funkcję w RM, których wcześniej nie miały zasłaniając się przy tym sztucznym uwielbieniem. Taka jest prawda. PIS nie kłamie. Kłamią ludzie, którzy mają tupet i nie maja nic wspólnego z PIS, a podszywają się pod PIS.Najgorsze jest to,że działa nie nieoficjalna \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"grupka\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ludzi fałszywych, która czyni zło i \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"biega\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" od kościoła do kościoła. Wystawiając P.Krynicką na kandydatkę do Sejmu nie pytając o zdanie osób do tego właściwych, mało tego, po zdradzie, wbrew ustaleniom \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"grupka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" swoim działaniem sprawi, że Łomża może nie mieć reprezentanta w Sejmie. Mam nadzieję, że mieszkańcy kierują się patriotyzmem lokalnym i będą wiedzieć na kogo zagłosować. Nie raz Społeczeństwo wykazało się mądrością.
Proszę mi wierzyć prawdziwi ludzie związani z PIS nie kłamią, do których się zaliczam.Wywołał Pan mnie do odpowiedzi, to bez kłamstwa odpowiadam.
Zachęcam do zapoznania się z programem PIS.
Proszę o udział w bardzo ważnych wyborach parlamentarnych dla Naszego Kochanego Kraju w dniu 25.10.2015 roku.
Pozdrawiam
Elżbieta Rabczyńska

Czytajac takie niusy wlos sie na glowie jezy. Czekalem trzy lata i obserwowalem poczynania ww. osob. Swieta radna Rabczynsk z PiS w kadencji 2010 - 2014 mowila:

cyt:

Protokół nr XLV/13 z obrad XLV zwyczajnej sesji Rady Miejskiej Łomży,
które odbyły się dnia 27 listopada 2013 roku.

Prosi również, aby Prezydent przedstawił swoją politykę w zakresie zatrudniania nowych pracowników w Urzędzie Miejskim i jednostkach podległych Prezydentowi.

koniec cyt:

Czy pani Rabczynska pracowałaby w MPEC Lomza gdyby nie byla radna gdyby nie glosy mieszkancow . Stracilem wiare w uczciwosc ludzka. Ile kiedys bylo nienawisci. Byl ziec byla synowa byly dzieci radnego. Czy kapital polityczny buduje sie na klamstwie i obludzie na wytykaniu komus bledow a pozniej sam robisz to samo. Dzis ta radna juz chyba wie jaka jest polityka zatrudniania w spolkach zarzadzanych przez miasto i Urzedzie Miejskim Lomza. To mieszkancy w oplatach za czynnik grzewczy musza skladac sie na wyplate dla tej pani.

Czy nie jestescie idiotami glosujac na takich radnych. Jak wynika z tresci korespodencji oni nie reprezentuja Was Wyborcow tylko walcza o koryto dla siebie. Za 5 zl. sprzedadza swoje przekonania. To sa ludzie bez honoru a czlowiek bez honoru jest dla mnie ZEREM !!!

Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego. Ja w roku 2014 zostalem oszukany.

Trzeba o tym mowic aby kiedys bylo normalnie i uczciwie a nastepny Prezydent Lomzy musi wiedziec ze takie zatrudnianie jest naganne.

Pani Agnieszka Muzyk kandydat PiS na Prezydenta Lomzy.

i to właśnie różni Chrzanowskiego od tej kobiety. Porównajcie jego komentarz i jej oświadczenie. Facet robi to z klasą, taktownie, jak gentlemen, a on???? jak jakaś przekupka z rynku, myśli że im więcej sie nakrzyczy tym coś zyska, ta kobieta to porażka

Ten komentarz pokazuje jak taktowny jest Chrzanowski i jak życzliwie się z nią obszedł. Od początku nie chciał mówić publicznie o wpadkach i błędach Muzyk, po to żeby jej nie mieszać z błotem. Tak robią tylko ludzie z klasą!!! a zobaczcie jak zareagowała Muzyk....jak ostatnia prostaczka....

ona zapomniała że jest urzędnikiem i ubzdurała sobie że będzie robić karierę polityczną na plecach Prezydenta. Ta kobieta ma tak przerośnięte ego, że jest niebezpieczna!!!!!
Jestem spokojniejszy, gdy wiem że nie ma już wpływu na to co się dzieje w mieście....

To znamienne, że osoba, która w Łomży odpowiadała za kulturę wykazała się brakiem kultury. Dobra decyzja Panie Prezydencie. Mam nadzieję, że nie za późna.

Chrzanowski sam powinien podac sie do dymisji.

Cierpliwosc jest cecha ludzi wielkich!!! Pycha ludzka prowadzi do upadku. Dzis Chrzanowski pozniej Krynicka.

Prosze dowody:

Od: ela.rab
Do: jarekducha@wp.pl
Re: Czy PiS klamie

Panie Jarku
ma Pan rację tak było w poprzedniej kadencji. Niektórzy przeszli \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"metamorfozę\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Pani Krynicka ,Olbryś, Mężynska radne nie były w PIS. Kandydowały do RM z listy wyborczej PIS. Jest to wielka różnica.W obecnej kadencji zdradziły PIS i utworzyły swoją koalicję w RM, w zamian otrzymały funkcję w RM, których wcześniej nie miały zasłaniając się przy tym sztucznym uwielbieniem. Taka jest prawda. PIS nie kłamie. Kłamią ludzie, którzy mają tupet i nie maja nic wspólnego z PIS, a podszywają się pod PIS.Najgorsze jest to,że działa nie nieoficjalna \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"grupka\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ludzi fałszywych, która czyni zło i \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"biega\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" od kościoła do kościoła. Wystawiając P.Krynicką na kandydatkę do Sejmu nie pytając o zdanie osób do tego właściwych, mało tego, po zdradzie, wbrew ustaleniom \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"grupka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" swoim działaniem sprawi, że Łomża może nie mieć reprezentanta w Sejmie. Mam nadzieję, że mieszkańcy kierują się patriotyzmem lokalnym i będą wiedzieć na kogo zagłosować. Nie raz Społeczeństwo wykazało się mądrością.
Proszę mi wierzyć prawdziwi ludzie związani z PIS nie kłamią, do których się zaliczam.Wywołał Pan mnie do odpowiedzi, to bez kłamstwa odpowiadam.
Zachęcam do zapoznania się z programem PIS.
Proszę o udział w bardzo ważnych wyborach parlamentarnych dla Naszego Kochanego Kraju w dniu 25.10.2015 roku.
Pozdrawiam
Elżbieta Rabczyńska

Czytajac takie niusy wlos sie na glowie jezy. Czekalem trzy lata i obserwowalem poczynania ww. osob. Swieta radna Rabczynsk z PiS w kadencji 2010 - 2014 mowila:

cyt:

Protokół nr XLV/13 z obrad XLV zwyczajnej sesji Rady Miejskiej Łomży,
które odbyły się dnia 27 listopada 2013 roku.

Prosi również, aby Prezydent przedstawił swoją politykę w zakresie zatrudniania nowych pracowników w Urzędzie Miejskim i jednostkach podległych Prezydentowi.

koniec cyt:

Czy pani Rabczynska pracowałaby w MPEC Lomza gdyby nie byla radna gdyby nie glosy mieszkancow . Stracilem wiare w uczciwosc ludzka. Ile kiedys bylo nienawisci. Byl ziec byla synowa byly dzieci radnego. Czy kapital polityczny buduje sie na klamstwie i obludzie na wytykaniu komus bledow a pozniej sam robisz to samo. Dzis ta radna juz chyba wie jaka jest polityka zatrudniania w spolkach zarzadzanych przez miasto i Urzedzie Miejskim Lomza. To mieszkancy w oplatach za czynnik grzewczy musza skladac sie na wyplate dla tej pani.

Czy nie jestescie idiotami glosujac na takich radnych. Jak wynika z tresci korespodencji oni nie reprezentuja Was Wyborcow tylko walcza o koryto dla siebie. Za 5 zl. sprzedadza swoje przekonania. To sa ludzie bez honoru a czlowiek bez honoru jest dla mnie ZEREM !!!

Trzeba o tym mowic aby kiedys bylo normalnie i uczciwie a nastepny Prezydent Lomzy musi wiedziec ze takie zatrudnianie jest naganne.

chrzanowski mariusz nawet nie umiał do sprawy podejsc z klasą

Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

zgodnie z Prezydenta kompetencjami zgodnie z zarzadzeniem podziekował pani m., współpraca sie skończyła i tyle po cholere jaką tu listy pisac i swoje gorzkie zale

W ostatnim czasie w Łomży były przeprowadzane dwa sondaże i to w tych dwóch sondażach wygrywał już w PIERWSZEJ turze obecny Prezydent Mariusz Chrzanowski. nie pani em., nie borysek czy poseł albo posłanka tylko Mariusz Chrzanowski z PiS

Prezydent Chrzanowski ma wygraną w I turze i nie zmieni tego propagandowe działanie żadnego dziennikarza czy portalu. Decydują o tym ludzie przy urnie, a nie kłamliwe bzdury tworzone przez dziennikarzy.
I to nie jest czcze gadanie tylko fakty.
Wszystkie sondaże wskazują na wygraną Chrzanowskiego w I turze!!!!

bo ty tak twierdzisz urzędasie ? hahaha ogarnij się

Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Avene święta prawda. Normalna rzecz że szef zwalnia swojego pracownika.

bo tak twierdzą wyborcy!!!!!!!!!!!!!!!!!! a możesz to zobaczyć w sondażach

tak zgadza sie W ostatnim czasie w Łomży były przeprowadzane dwa sondaże i to w tych dwóch sondażach wygrywał już w PIERWSZEJ turze obecny Prezydent Mariusz Chrzanowski. nie pani em., nie borysek czy poseł albo posłanka tylko Mariusz Chrzanowski z PiS

Fakt miasto Lomza nie jest wstanie funkcjonowac bez zaciagania nowych kredytow. Niezle bagno.

Wkoncu wiem co oznacza skrot mgr szkoda ze nie inz.

Mozna GGGGG robic i Niezle Zyc !!!!

Mustafa to jest tak oczywiste, że chyba tylko Agnieszka Muzyk tego nie rozumie lub nie chce zrozumieć. Prezydent Chrzanowski i tak wykazał się wielką cierpliwością co do jej osoby. To świadczy o jego wysokiej kulturze osobistej.

Drodzy Komentujący!!!
zobaczcie ja to wygląda:

Borysewicz - jest tak arbuz, na zewnątrz zielony a w środku czerwony, on nic nie zrobił dotychczas dla Łomży , bierny i mierny;
Muzyk - o czym my w ogóle mówimy, ona nawet nie potrafi się wysłowić, zwykła karierowiczka, parcie na szkło i nic więcej, miasto ma w poważaniu, chce się tylko sama promować, jest niebezpieczna dla Łomży,
Kołakowski - hahahahahaahah facet przegrał już wybory prezydenckie z każdym!!!! nawet z komuchem Czarnieckim, ludzie wolą głosować na alkoholików niż na niego;
Benia - z czym do ludzi, brak pomysłu na Łomżę, brak kompetencji, brak zaplecza, ona jest dobra ale jako posłanka do naciskania guzika

MARIUSZ JEST JEDYNYM KANDYDATEM DLA ŁOMŻY!!!!!! MA PEŁNE PRZYGOTOWANIE MERYTORYCZNE, DOŚWIADCZENIE, CHARYZMĘ, JEST ŚWIETNYM MÓWCĄ, MA ZAPLECZE!!!!!!!

społeczność lokalna to widzi i dlatego ma poparcie ponad 60% - sondaż PolskaTime

To była jedynie świetna decyzja. I tak długo Prezydent tolerował jej gierki i niesubordynacje. Dla mnie to on ma anielska cierpliwość.
Brawo za decyzję!!!!!

Wkoncu wiem co oznacza skrot mgr szkoda ze nie inz.

Mozna GGGGG robic i Niezle Zyc !!!!

Chcesz nazwać ponad 60% mieszkańców Łomży idiotami??? Co za tupet!!!!! Ignorancja i chamstwo jak w PO.....

Autor: poznanski (---.146.173.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)

Czy ty czytac nie potrafisz:

Ja w roku 2014 zostalem oszukany = moze te 60%. Durniu !!!!

Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

\"Tylko idioci będą glosować\" a sondaż wskazuje na 60% poparcia, czyli nazywasz ich idiotami????? Brak wychowania to raz, bezczelność w twoim wydaniu to dwa.
Wróć do przedszkola i przejdź jeszcze raz podstawy edukacji, w tym czytania ze zrozumieniem!!!!!!!

Jarku za co popierasz Agnieszkę Muzyk? Czy ktoś Ci obiecywał coś za to? Popierasz ją za lans i parcie na szkło czy za nielojalność wobec Chrzanowskiego?

Każdy kto ma mieszkańców miasta idiotami sam nim jest. Sondaże pokazują jednoznacznie Chrzanowski 60% a gdzie jest Muzyk, poparcie równe błędowi statystycznemu

Data: 26-05-18 14:43

Drodzy Komentujący!!!
zobaczcie ja to wygląda:

Borysewicz - jest tak arbuz, na zewnątrz zielony a w środku czerwony, on nic nie zrobił dotychczas dla Łomży , bierny i mierny;
Muzyk - o czym my w ogóle mówimy, ona nawet nie potrafi się wysłowić, zwykła karierowiczka, parcie na szkło i nic więcej, miasto ma w poważaniu, chce się tylko sama promować, jest niebezpieczna dla Łomży,
Kołakowski - hahahahahaahah facet przegrał już wybory prezydenckie z każdym!!!! nawet z komuchem Czarnieckim, ludzie wolą głosować na alkoholików niż na niego;
Benia - z czym do ludzi, brak pomysłu na Łomżę, brak kompetencji, brak zaplecza, ona jest dobra ale jako posłanka do naciskania guzika

MARIUSZ JEST JEDYNYM KANDYDATEM DLA ŁOMŻY!!!!!! MA PEŁNE PRZYGOTOWANIE MERYTORYCZNE, DOŚWIADCZENIE, CHARYZMĘ, JEST ŚWIETNYM MÓWCĄ, MA ZAPLECZE!!!!!!!

społeczność lokalna to widzi i dlatego ma poparcie ponad 60% - sondaż PolskaTime

TROLLu ALEŚ TERAZ PRZYP...LIŁ JAK ŁYSY WARKOCZAMI O BETON :)))))))))))))))))

Nie widzisz różnicy w sposobie wysławiania się inteligentnej kobiety a między dukaniem i śledzikowaniem twojego guru ?

:))) Kołakowski przegrał z Czarnieckim :)))))))))))) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: Rupert (---.ip-145-239-91.eu)

Tylko tacy jak wy myslicie o korzysciach finnasowych. Tak jak w roku 2014 nie znalem Chrzanowskiego a go tu zawziecie popieralem tak teraz wierze w to ze wkoncu nastepny Prezydent Lomzy bedzie postepowal zgodnie z obowiazujacymi standardami przy zatrudnianiu w spolkach nalezacych do miasta i UM bo tylko w ten sposob mozna zagwarantowac ze zostanie wybrany najlepszy pracownik a nie z klucza partyjnego lub kolega z podworka.

Nie znam M. Chrzanowskiego jak i A. Muzyk. A wy obroncy.

Świat wstrzymał oddech, Wszechmogący po długich konsultacjach cudem puścił firmament w ruch, zazgrzytały tryby w galaktyce, Donald Trump i Kim Dzong Un wydzwaniali z przeprosinami do łomżyńskiego ratusza, za zajęcie czasu gawiedzi swoimi głupotami odciągając ludzi od spraw ważnych...Myślę, że i na Wiejskiej poruszenie jak w ulu po ostatnim tąpnięciu w murach naszego ratusza. Poważnie, że też ludzie po 30 latach zmian - podobno dobrych - wierzą jeszcze w te wszystkie kiełbasy oraz że poprzez wybory na prawdę mają realny wpływ na pozytywne zmiany w Polsce?
A może tak szczerze zastanówmy się w ciszy i spokoju czy właśnie o to nam wszystkim chodziło, kiedy szliśmy do urn-z lewa czy z prawa? Jeśli tak, to nie ma problemu, ale czy aby nasze oczekiwania nie są zbyt niskich lotów? Tak nisko się cenimy, że sprzedajemy się za głupie obietnice, kretyńskie pomysły, trwonienie naszych pieniędzy. Powierzamy naszą przyszłość niedoukom, partaczom, a ich błędy przekuwamy w sukcesy jakich świat nie widział.
Mam taki plakat z lat 70 z kultową grafiką i hasłem \"Głosujemy za pomyślną przyszłością naszej Socjalistycznej Ojczyzny\". Jak się okazuje owo hasło wiecznie żywe. Jak znalazł na obecną kampanię wyborczą.

inteligentnej kobiety??????? buhahahahhahaahhahahhahaahha
ona jest tak samo inteligentna jak ty hahahahaha

Nie widzisz różnicy w sposobie wysławiania się inteligentnej kobiety a między dukaniem i śledzikowaniem twojego guru ?

inteligentny człowiek nie kopie pod swoim przełożonym z chęci zajęcia jego miejsca, tak robią judasze!!!!!
i ona jest strasznym mówcą, pędzie przerażona tak jakby to miały być jej ostatnie słowa

Kolego czytajac twoj poziom wpisow a -speech oceniajac posty co do j.polskiego w skali od 1 do 5 poznanski 2 speech 4+.

Jezeli juz zaczelem ocenac WAS a nie wos warto cos napisac o sobie bo po ponownym przeczytaniu juz wyslanym wpisie widze swoje bledy gramatyczne ale to jest forum i nie przykladam do tego uwagi.
Natomiast porownujac wypowiedzi publiczne krola urzedu i A. Muzyk to jest roznica miedzy ziemia a niebem.

Jarku, skoro twierdzisz, że nie znasz Agnieszki Muzyk w co nie wierzę to na jakiej podstawie ją tak wspierasz? Co takiego osiągnęła jako zastępca? Czym zasłynęła? Jakie ma spektakularne dokonania? Miała 3,5 roku i jak to wykorzystała? Nic tylko lans i parcie na szkło. A mimo to ją popierasz, bo co? Jaką to uczciwością wykazała się ta Pani? Czy nielojalność wobec Chrzanowskiego jest jedynym powodem dla którego ją wspierasz?

TROLLe podajcie tu spektakularne osiągnięcia Chrzanowskiego.

Autor: Rupert (---.io)

W roku 2014 nie znalem Chrzanowskiego a go zawziecie popieralem. Ja zostalem oszukany. Dzis chce zmian i wierze w to ze Pani A. Muzyk takich bledow przy zatrudnianiu nie popelni jak krol urzedu. Jezeli beda takie same bledy w nastepnej kadencji jak w obecnej bede rowniez zawziecie pisal przeciw Pani A. Muzyk az do osiagniecia celu. Moze kiedys bedzie normalnie i uczciwie.

ps. Ludzie wszystko widza nawet ten fotelik dla dziecka w samochodzie.

,,oraz pewnych błędów w nadzorze nad realizowanymi projektami, o których to wolałbym szczegółowo nie mówić.,,

ładnie, jak na gentelmena przystało.
Rozumiem, ze gentelmeni o pieniążkach ani mru, mru.
Ot nie wypada.
Brakuje jednak mi do kompletu ile ta kobitka dostała premii i nagród.
Może okazać się, że wymieniony gentelmen szastał publicznym groszem pomimo ,,pewnych błędów...,,

No chyba, że dostrzegł błędy, nagrody, premii, żadnej.
Wówczas okaże się gospodarzem całą gębą i niech będzie Prezydentem do końca swoich dni albo Łomży.

RATUSZOWE TROLLE I KLAKIERZY,

CZEGO SIĘ TAK PANICZNIE BOICIE,

ŻE ZAKŁADACIE DZIESIĄTKI TEMATÓW

ATAKUJĄCYCH WASZĄ WEWNĘTRZNĄ KONKURENCJĘ

tj. p. MUZYK I ks. BISKUPA TADEUSZA ?

... ODERWANIA OD KORYTA ?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0