czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pani Muzyk - oświadczenie

Witam


Znacie może, jakieś ciekawe miejsca w Łomży, gdzie można wybrać się z dziewczyną na spacerek ?


Z góry dzięki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

Postawmy Adamosowi browara to się chłop oswoi :-)



Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

to ja poprosze garret gt28, gt30, gt35 w tej cenie w kazdej ilosci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

Gdzie w łomży je dostane?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

Są w CCC !!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

mam takie pytanie znacie moze jakies kontakty do przewozników którzy jezdza na trasie Łomza Włochy? Bardzo pilne to jest dla mnie z góry dziekuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

Co piątek firma Leo - 602819967



Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

http://www.robin.4lomza.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

a co tam jest takiego super?



Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

On jeździ do Rzymu, jeżeli wysiadasz w Rzymie, to zatrzymuje się przy Piazza Venezia. Co do innych miejscowości trzeba telefonicznie.



Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

Tak z tego co mi wiadomo liczą 12 zł za metr usługi / ułożenia paneli/ ... co do badziewia to cóż może i badziewie, ale wychodzi znacznie taniej ... i jak się wzbogacę to zmienię na deskę ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

widzialam w sklepie obok krotkiej za 89zl ;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

Soho dobry cwaniak jesteś.. nie dam ci zarobić..:( przykro mi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

P.A - i dlatego z uśmiechem na ustach 70% swojego dochodu? Jesteś kobietą, że tak logicznie myślisz?

Skoro wiesz, że nie będziesz miał nic ze składek to chyba powinieneś głosować na prawicę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

Przyznam niektóre z proponowanych prezentów są jedyne w swoim rodzaju...:)
Ja jednak sądzę, że świetnym prezentem na chrzest jest metalizacja przedmiotów! W fajny sposób można upamiętnić ważne wydarzenia z życia malucha Polecam bo cena w porządku a efekt kapitalny.

Wpiszcie w google hasło METALIZACJA PRZEDMIOTÓW i sami zobaczcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

Ja robie zakupy w ELEKTROPL. najtańszy i solidny sklep. Towar dostarczają solidnie zabezpieczony, i w ciągu 24 godzin. Kilkanaście moich znajomych to potwierdza .Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

HDi - Hu.owy diesel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

ostatnio w pepco były po 20 zł
w chińczyku po 50 zł
no i na mieście szukaj





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

Nie przepadam za nimi, wole bardziej kobiece buty, ale sama mam je ze względu na to, że są bardzo ciepłe i wygodne. Jak je nosić to tylko oryginalne, koszt większy ale nie pożałujesz i koniecznie australijskie z owczej wełny a nie wszelkie chińskie podróbki, bo one strasznie zniekształcaja stopy i takie wykoślawione "bambosze" wyglądaja tragicznie a wiele takich dziewczyn w Łomży widziałam i nie wiem czy one tego nie widzą, że wyglądaja w takich troszke "pokracznie". Taka inwestycja opłaca się, bo dobrze dbajac o nie preperatem bedziesz mieć na bardzo długo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

polsat cyfrowy chwali sie 100 mbit osiagiem, jednak nie wszedzie da sie go uzyskac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

potrzebny ci dobry lekarz psychiatra polecam dr Dworakowska przyjmuje w poradni tam tez jest dobry psycholog kobieta dokladnie nie wiem jak sie nazywa jeszcze dr Tyszkiewicz z poradni na Wyszynskiego ale doktor Dworakowska jest Super pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Muzyk - oświadczenie

http://www.facebook.com/event.php?eid=185678291509697

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org