poniedziałek, 23 maja 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pani Muzyk - oświadczenie

Ma pani tupet a pokory i rozumu za grosz. Celowo napisałam z małej litery bo na dużą nie zasłużyła sobie pani. Zastanawiałam się co skłoniło panią do bycia tak nie lojalną. I już wiem. Grunt pod nogami pali się nie tylko pani ale i całej klice - Budrowskiemu i jego żonie, Choińskiemu, Mierzejewskiej i pozostałym, którzy zrobili skok na kasę Urzędu. Tyle razy łącznie z panią próbowali się dostać różnymi drogami do \"koryta\" i się nie udało. Dopiero gdy koleżanka została zastępcą prezydenta - worek bez dna się otworzył. A teraz przyszło zagrożenie - utrata \"koryta\". I pani wie dlaczego - te projekty, o których pani wspomniała - dobre źródła podają, że pieniądze te największe są do zwrotu. I to by się będzie działo. Mam nadzieję, że w tym mieście już nikt o pani i kolesiach nie usłyszy.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: pani Muzyk - oświadczenie

do koryta to się dobrali koledzy Pana Mariusza ;) Mam wkleić listę kogo zatrudnił ?

Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Imię (nazwa) użytkownika: klass

Nagłe zainteresowanie forum ?

Ty paskudny trollu, piszesz kompletne brednie. Podpisz się swoim imieniem i nazwiskiem klakierze!
Jeśli można komukolwiek z obecnej ekipy prezydenckiej przypisać zasługi za działanie na rzecz Łomży, to tylko i wyłącznie Pani Agnieszce Muzyk. Jest to osoba, której nawet do pięt nie dorównuje Chrzanowski. Nawet sposób jej wypowiedzi świadczy o posługiwaniu się sprawnym, polskim językiem, co poróżnia ją z Chrzanowskim, z ust którego słyszy się tylko bełkot,eee, aaa, eee...
Pani Agnieszka posiada wizję rozwoju miasta, czego kompletnie brak Chrzanowskiemu. Za kadencji Chrzanowskiego Łomża wygląda jak jeden wielki obraz nędzy i rozpaczy. Brak nowych miejsc pracy, brak inwestycji przynoszących zyski do budżetu, ucieczka ludzi z tego miasta, gigantyczne zadłużenie, zatrudnianie przez esemesy, zatrudnianie swoich, lans w mediach, i wiele, wiele innych. Inne miasta tej wielkości na jej tle po prostu BŁYSZCZĄ! Wstyd! Prezydent nic nie robi - zwykły karierowicz, który się wiezie na plecach PiSu!
KTO ZWALNIA WSPÓŁPRACOWNIKA W TEN SPOSÓB! TYLKO CZŁOWIEK POZBAWIONY KLASY !!!

Tak, nagłe zainteresowanie. I dla twojej wiadomości: jestem pracownikiem Miasta od kilkunastu lat. Dostałam się do pracy w drodze NIE USTAWIONEGO!!! konkursu. Przeżyłam kilka kadencji i nie było takiej sytuacji jak teraz. Nielojalność, oszukańczość, robienie pracodawcy w \"bambuko\". Do tej pory uważałam, że nie przystoi wypowiadać się nam urzędnikom. Ale znając kulisy pracy pani muzyk, jej podejście do innych, jej skłonności do kumoterstwa nie wytrzymałam. Dotrze, ze nadszedł kres bytności tej osoby w ratuszu. Mam nadzieję, ze wężykiem pójdą za nią jej kolesie.

No dobrze PASZKWIL już anonimowo wysmarowałaś.
Piszesz, że jesteś wieloletnią pracownicą Miasta

TO MOŻE SIĘ PRZEDSTAW !!

... czego się boisz, już ci pani A. Muzyk nie zagraża.

przedstaw się czekamy

Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

do speech - przedstawię się zaraz po tobie.

Przeżyłam kilka kadencji i nie było takiej sytuacji jak teraz. Nielojalność, oszukańczość- zdajesz sobie sprawę, że opisujesz kadencje mariusza chrzanowskiego ( wiadomo czemu z małej litery)? Co myslisz, że teraz mu się uda zwalić wszystkie porażki na vice prezydent ?

ja ci się mogę przedstawić, nawet się mogę spotkać - serio, to jak ?

to jak zainteresowana ?

Ale znając kulisy pracy pani muzyk, jej podejście do innych, jej skłonności do kumoterstwa nie wytrzymałam- zdajesz sobie sprawę, że to dosyć mocne słowa i wypada je podeprzeć faktami.

Czekam na informacje w takim razie:
1) Na czym polegało owe kumoterstwo?
2) Twoje imię i nazwisko i funkcje w urzędzie ?

Do SercaMiasta: najpierw musisz podrosnąć - i w górę i w uszach. I na tym kończę swoja obecność na tym portalu.

Autor: klass,

Anonimowo to ty możesz rzucać inwektywami ,
a już podpisać się pod tym, to chowasz się za nickiem :)

Ja krytykując tu Chrzanowskiego NIGDY nie stosowałem argumentów ad personam - nie pisałem, żeby prezydent dokonał skoku na miejska kasę ect...
Podawałem zawsze fakty pod dyskusję i osąd internautów.

O jakich ty sprawach piszesz : ...\" te projekty, o których pani wspomniała - dobre źródła podają, że pieniądze te największe są do zwrotu...\"
Sugerujesz, że projekty w których uczestniczyła p.Muzyk przyniosą Miastu straty, zwrot dotacji, czy co ?

teraz znikasz ? o jakie kumoterstwo chodzi ? nie potrafisz konkretnie napisać ? Czyli żadnego kumoterstwa nie było chciałaś tylko bronić mariusza chrzanowskiego przed falą krytyki za zachowanie się ... nawet nie powiem jak

to co ? nie spotkasz się ze mną ? ja Ci na spotkaniu mogę nawet dowód osobisty pokazać.

Autor: klass

Teraz założy nowe konto i z nowego nicku zaatakuje :)))

JAKA PIĘKNA KATASTROFA ! SZAMBO WYBIŁO! SMRÓD DOTARŁ DO W-WY !
Wstyd, wstyd i hańba po 100 kroć

DiDi

z oświadczenia Muzykowej wynika, że jednak będzie kandydować na urząd prezydenta, tylko nie wiadomo, czy z PiSlamskiej nominacji, czy też założy własny komitet...

]
Przezorny zawsze zaszczepiony

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

NO TO TERAZ JUŻ RUSZY NA OSTRO KAMPANIA WZAJEMNYCH OSZCZERSTW I POMÓWIEŃ W GRONIE ŁOMŻYŃSKIEJ PRAWICY :)))

będzie ciekawie, zobaczymy kto wygra ?

Chrzanowski mysli ze jest najmadrzejszy i nikt inny nie zasluguje do bycia Prezydentem Lomzy. To jest inteligencja wyuczona a nie wyssana z mlekiem matki. Czlowiek ktory nie potrafi przyznac sie do porazki nie dostrzega swoich bledow nie uczy sie i nie rozwija.

W Lomzy potrzebne sa zmiany a kazdy nastepny prezydent bedzie wiedzial ze zatrudnianie swoich oraz z klucza partyjnego jest naganne i nie sluzy rozwojowi miasta. Bez uczciwych konkursow nigdy nie dowiemy sie ze powolana osoba jest najlepsza do sprawowania powierzonej pracy. Poznie efekty sa takie ze wnioski pisane o dotacje sa odrzucane np: hala targowa a winne za marne wnioski ponosi inna opcja polityczna ale nigdy nie my co je tworzymy.

Kazdy ma swoje piec minut i ten czas dla Chrzanowskiego dobiegl konca. Pycha ludzka prowadzi do upadku. Dzis Chrzanowski za rok Krynicka.

Pani Agnieszka Muzyk kandydat PiS na Prezydenta Lomzy.

TERAZ DOPIERO ZACZNIE SIĘ PRAWDZIWY BÓJ O STOLEC :)))

W następnym zarządzeniu Chrzanowski odwoła sam siebie i wtedy to będzie działanie ze wszech miar prawidłowe.
Te same klakiery z ratusza podobnie będą popierać jego decyzję :))))

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0