Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Podwyżki będą, ale kilka dni później

- Pracownicy łomżyńskiego w listopadzie na pewno dostaną obiecane podwyżki wynagrodzeń – zapewnia dyrektor szpitala Marian Jaszewski. Pieniądze na konta pracowników nie trafią jednak wraz z pensjami, ale kilka – może kilkanaście dni później. - Chodzi o to, że naliczone podwyżki musi sprawdzić jeszcze informatyk z narodowego Funduszu Zdrowia – tłumaczy Jaszewski.

Pracownicy szpitala teoretycznie więcej zarabiają już od października, ale w praktyce jeszcze tych pieniędzy nie widzieli. Okazuje się, że nie zobaczą ich także odbierając teraz swoje wypłaty.
Dyrektor szpitala tłumaczy, że to przez NFZ, który musi sprawdzić czy w szpitalu prawidłowo podzielono pieniądze które Fundusz przekazał na podwyżki wynagrodzeń.
- Pieniądze trafia do pracowników w listopadzie – zapewnia dyrektor Marian Jaszewski. - 10 listopada ma być u nas informatyk z NFZ-etu i jak tylko sprawdzi sposób podziału pieniędzy trafią one na konta pracowników – dodaje Jaszewski.

Przypomnijmy Szpital Wojewódzki w Łomży na podwyżki wynagrodzeń pracowników szpitala w trzecim kwartale roku otrzymał z NFZ-etu 2 mln zł.
Podział pieniędzy wzbudzał żywiołowe dyskusje wśród załogi. Działające w szpitalu związki zawodowe nie doszły do porozumienia w sprawie ustalenia zasad ich podziału, w konsekwencji pieniądze podzielił sam dyrektor.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę