Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 04 grudnia 2021 napisz DONOS@

Browar Łomża na giełdę

PEPEES chce wprowadzić swoją spółkę zależną Browar Łomża na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Zarząd spółki matki Browaru czyli PEPEES-u jej Rada Nadzorcza poinformowały, o podjęciu decyzji o zamiarze podjęcia działań mających na celu przekształcenie spółki zależnej Emitenta BROWAR ŁOMŻA Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży w Spółkę Akcyjną i wprowadzenie powstałych w wyniku przekształcenia akcji do obrotu na rynku regulowanym oraz sprzedaży ich części w ofercie publicznej.

Przypomnijmy w lipcu Gazeta Giełdy Parkiet informowała o zamiarze sprzedaży łomżyńskiego Browaru. Zainteresowane transakcją miały być duńskie Carlsberg i Royal Unibrew. Wówczas szacowano, że PEPEES za Browar Łomża mógłby dostać nawet ok. 140 mln zł.
W PEPEES i Browarze Łomża nigdy jednak oficjalnie o takich rozmowach nie mówiono. Piątkowy komunikat  Zarzadu PEPEES-u jest pierwszym oficjalnym wystąpieniem potwierdzającym zamiar pozyskania pieniędzy ze „sprzedaży” Browaru Łomża.
Zgodnie z wcześniejszymi informacjami uzyskane w ten sposób pieniądze PEPEES miałby przeznaczyć na wejście w produkcję komponentów do biopaliw.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę