Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Gorący lipiec sprzyjał Łomży

Tegoroczny lipiec był rekordowy w historii łomżyńskiego browaru pod względem miesięcznej sprzedaży. 74532 hl piwa, jakie trafiły wówczas do konsumentów, to niemal o 8 tyś. hl więcej od poprzedniego rekordu z sierpnia 2005 r. - podkreśla Andrzej Rutkowski prezes Browaru Łomża w najnowszym numerze gazetki firmowej „Pełną Pianą”.

Łącznie po 8 miesiącach tego roku wielkość sprzedaży łomżyńskiego browaru jest aż o 9,4% wyższa niż w tym samym okresie roku poprzedniego.
Andrzej Rutkowski podkreśla, że wyroby browaru cieszą się rosnącym powodzeniem także poza rynkiem regionalnym, na którym od lat mamy silną pozycję.
- Szczególnie dobrze rozwija się sprzedaż na Lubelszczyźnie i w okolicach Warszawy. W samej stolicy piwo Łomża dostępne jest już nie tylko w sklepach, ale także w niektórych popularnych restauracjach – dodaje prezes.
Od kilku lat stale rośnie także sprzedaż łomżyńskiego piwa w USA. W tym roku eksport wyrobów Łomży do Stanów Zjednoczonych wzrósł niemal o jedną trzecią. Zdaniem prezesa Rutkowskiego w najbliższym czasie można się spodziewać dalszego wzrostu, bo na tamten rynek ma zostać wprowadzone piwo Łomża Export.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę