Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Szeptel będzie obsługiwać telegazetę w TV Tele 5 i Polonia 1.

Szeptel poinformował o podpisaniu umowy w sprawie integracji i obsługi systemów telekomunikacyjnych związanych z usługami dodanymi oferowanymi za pośrednictwem telegazety w stacjach telewizyjnych należących do włoskiej firmy Fincast. Giełdowa firma szacuje, że dzięki umowie zwiększy swoje przychody o co najmniej 2 mln zł.

W ramach tych umów SZEPTEL zbuduje infrastrukturę techniczną oraz dokona integracji z systemami telekomunikacyjnymi innych operatorów w celu stworzenia możliwości wykorzystywania usług Premium Rate dla kreowania rozwiązań komercyjnych telegazety. SZEPTEL SA wraz ze spółkami z grupy Mediaholding posiada wymagane doświadczenie w tego typu projektach. Spółki z grupy Mediaholding ( Legion Polska, Media Net Interactive ) są liderami na rynku usług dodanych w Polsce. Spółka Fincast, należąca w 75% do włoskiej grupy EUROCAST ITALIA jest właścicielem kanałów telewizyjnych Tele 5 i Polonia 1. Kanały Tele 5 i Polonia 1 docierają w Polsce do przeszło 14 milionów widzów. Według AGB udział Tele 5 w rynku wynosi około 1-1,5%. Szacuje się, na podstawie analogicznych projektów, iż w ciągu roku przychody z usług telekomunikacyjnych Premium Rate w związku z tym projektem wyniosą nie mniej niż 2 mln złotych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę