Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szanuj Zieleń czyli Łomża rozlewa się po Polsce

Od poniedziałku Polacy w całym kraju mogą dowiedzieć się z czego słynie Łomża. Na 14 ogólnopolskich kanałach telewizyjnych, w tym na antenie TVP1 i Polsatu, można zobaczyć pierwszą ogólnopolską reklamę piwa Łomża Export. Hasło przewodnie spotu brzmi „szanuj zieleń” i nawiązuje do zielonych opakowań, w jakich sprzedawany jest flagowy dziś wyrób łomżyńskiego browaru.

Przedzierając się przez dziewiczą dżunglę w poszukiwaniu jeszcze nie odkrytych gatunków, ekipa podróżników odnalazła kwitnący banknotami krzew mamonowca oraz niezwykłe drzewo sandałowe. Jednakże największym odkryciem, jakiego dokonali, było drzewo butelkowca, które wydało dojrzałe owoce – butelki piwa Łomża Export. Tak rozpoczyna się kampania reklamowa marki należącej do Browaru Łomża.

Jak podał Browar Łomża w komunikacie prasowym "pierwsza ogólnopolska kampania telewizyjna piwa Łomża Export ruszyła 17 lipca br. 30-sekundowy film emitowany jest w porach wysokiej oglądalności na antenie TVP1, TVP2, Polsatu oraz w wybranych kanałach tematycznych: Discovery, National Geographic, TVN Turbo, Polsat Sport, Canal+, Canal+ Sport, Extreme Sport, VIVA Polska, MTV Polska, TVN Meteo oraz AXN. Celem kampanii jest umocnienie pozycji marki Łomża Export w segmencie Premium oraz wzrost jej znajomości na terenie całego kraju."
Czy to oznacza, że Browar Łomża staje się browarem ogólnopolskim? Odpowiedzi na to pytanie na razie nie znamy. 

Dodajmy, że reklamę telewizyjną wyreżyserował Marcin Ziębiński, którego najnowszy film fabularny „Dublerzy” wszedł właśnie na ekrany kin.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę