Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Rutkowski dalej w Łomży

Andrzej Rutkowski dalej będzie kierował łomżyńskim browarem. W środę Rada Nadzorcza Browar Łomża ponownie powierzyła funkcję prezesa Zarządu Andrzejowi Krzysztofowi Rutkowskiemu na przez kolejną kadencję.

Andrzej Rutkowski Browarem Łomża kieruje już od trzech lat. W tym czasie z firmy balansującej na skraju bankructwa łomżyński browar stał się przedsiębiorstwem przeżywającym wyraźny rozwój i odnoszącym sukcesy rynkowe. Dodatni wynik finansowy, dobra płynność finansowa oraz stale rosnącą sprzedaż, to niezaprzeczalne dowody tej przemiany.

W tym roku Browar Łomża w rozbudowę zakładu zainwestował około 5 mln zł. Za te pieniądze zwiększono moc produkcyjną zakładu z 600 tys. hl do 850 tys. hl piwa rocznie.

Browar Łomża jest producentem piwa o udziale w polskim rynku wynoszącym 2%. Podstawowy obszar działalności obejmuje rynek północno-wschodniej Polski. Dziś Browar Łomża uznawany jest za najcenniejszą część łomżyńskiego Pepeesu – do którego należy w stu procentach.
Według szacunków Browar Łomża może być wart nawet 130 mln zł.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę