Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Kiełczewski nowym prezesem Pepeesu

Główne zdjęcie
Andrzej Kiełczewski
Prezes Pepees S.A.

Łomżanin Andrzej Kiełczewski został nowym prezesem Zarządu Przedsiębiorstwa Przemysły Spożywczego Pepees S.A. w Łomży. Nowy prezes w łomżyńskim zakładzie pracuje od 21 lat. Ostatnio był członkiem zarządu, dyrektorem marketingu i sprzedaży. W piatek odbyło się Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy spółki. Jak podkreślał po jego zakończeniu nowy prezes Pepees-u spółka będzie się dalej „spokojnie rozwijała”. Dodajmy, że akcje Pepeesu - jedynej łomżyńskiej spółki notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych zyskały dziś ponad 5 % wartości.

Rada nadzorcza Pepeesu odwołała ze stanowiska prezesa zarządu Teodora Droździela - a na jego miejsce powołano Andrzeja Kiełczewskiego, dyrektora marketingu i sprzedaży spółki.

Andrzej Kiełczewski ma 45 lata. Wykształcenie: Wyższe - magister zarządzania organizacjami, zarządzanie marketingowe Podyplomowe Studia Menadżerskie Master Of Business Administration

Doświadczenie Zawodowe: PEPEES S.A. - Od 1985r. praca na stanowiskach kierowniczych (mistrz, starszy mistrz, kierownik zmiany, z-ca kierownika produkcji, główny technolog, z-ca Dyrektora Produkcji) aktualnie Dyrektor Handlowy. Udział w Radach Nadzorczych: PEPEES S.A. - Z-Ca Przewodniczącego, Sekretarz, Członek Browar Łomża Sp. z.o.o. -Sekretarz RN ZPZ Lublin Sp. z o.o. - Sekretarz RN Przedstawiciel Skarbu Państwa W Radzie Giełdy Towarowo-Rolnej S.A. w Białymstoku ZUS - Członek Rady Kursy zawodowe i szkolenia: Ukończony kurs i zdany egzamin dla kandydatów na Członków Rad Nadzorczych w Spółkach Skarbu Państwa; Pedagogiczny Kurs Kwalifikacyjny dla Nauczycieli; Prawo-ekonomiczne zasady funkcjonowania Rad Nadzorczych; Udział w Kongresie Wojna Cen; Techniki Sprzedaży i Negocjacje Cen; Rola zarządzania jakością w dostosowaniu przedsiębiorstwa do wymogów rynku wewnętrznego UE; Skuteczne Zarządzanie Projektem; Odznaczony: Za Zasługi dla Województwa Łomżyńskiego.

Piątkowe Walne
Zatwierdziło sprawozdanie finansowe "PEPEES" S.A. za rok 2005, zatwierdziło sprawozdanie Zarządu i Rady Nadzorczej Spółki z działalności Spółki za rok 2005, udzieliło absolutorium czonkom Zarządu i Rady Nadzorczej.
Poza tym dokonało zmian w Radzie Nadzorczej - odwołano Zygmnta Barańskiego z pełnienia funkcji Członka Rady Nadzorczej Spółki, a w to miejsce powołano Tomasza Łuczyńskiego, który później przez Radę Nadzorczą został wybrany także do Zarządu Pepeesu.

Unii "lubelskiej" nie będzie
Zarząd informuje, iż Uchwała w sprawie udzielenia zezwolenia członkom władz Spółki i spółek zależnych Spółki na świadczenie pracy i usług oraz sprawowanie funkcji członków organów spółki Perła- Browary Lubelskie S.A. z siedzibą w Lublinie nie została rozpatrzona przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy "PEPEES" S.A.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę