Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

JBB najlepsze

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport w Łysych został zwycięzcą drugiej edycji rankingu zakładów mięsnych dwutygodnika ArgtoTrendy. W rankingu wzięło udział ponad 50 zakładów przemysłu mięsnego. Podstawą do jego opracowania była ankieta przygotowana w ten sposób, by wyrównać szanse dla wszystkich ankietowanych, niezależnie od wielkości firmy - poinformował Jacek Okrzesik z AgroTrendów.

W rankingu zostały wzięte pod uwagę takie wskaźniki, jak m.in. przychody ze sprzedaży, rentowność, zysk, inwestycje, udział eksportu w przychodach.

Najważniejszym czynnikiem, który wpłynął na efekty branży mięsnej w 2005 roku, był eksport. W 2005 roku wartość eksportu mięsa czerwonego i przetworów mięsnych wzrósł o 43 proc. w stosunku do 2004 roku. do blisko 1,4 mld euro.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę