Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pepees coraz mniej polski

Kolejna zagraniczna spółka kupiła znaczny pakiet akcji łomżyńskiego Pepeesu. Tym razem do posiadania akcji jedynej łomżyńskiej firmy notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych przyznała się cypryjska spółka Richie Holding Ltd. Ma ona ponad 94 tys akcji Pepeesu.

Z informacji jakie zarząd Pepeesu otrzymał od Richie Holding Ltd. wynika, że dotychczas spółka ta miała nieco ponad 36,5 tys akcji łomżyńskiej spółki. W tym tygodniu dokupiła jednak niemal 60 tys akcji i tym samym przekroczyła 5% próg posiadania, po którym zgodnie z prawem inwestor musiał się ujawnić. Obecnie Richie Holding Ltd posiada 94.104 sztuki akcji Pepeesu co stanowi 8,04 % kapitału zakładowego łomżyńskiej spółki i daje tak samą liczbę głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Pepeesu.

Dodajmy, że dziś w rękach dwóch zagranicznych firm: amerykańskiej Central Capital LLC należącej do Huberta Gierowskiego i cypryjskiej Richie Holding Ltd (o której w internecie nie sposób znaleźć jakieś konkretne informacje) należy 30% akcji łomżyńskiej spółki.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę