Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Z Wirtualnej Polski do łomżyńskiego Pepeesu

Firma Grabski Inwestycje Finansowe należąca do jednego z współzałożycieli Wirtualnej Polski – jednego z największych polskich portali internetowych - zakupiła znaczny pakiet akcji łomżyńskiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego Pepees SA. Jak podano w komunikacie Grabski Inwestycje Finansowe ma już 65,6 tys. akcji spółki.

Ostatnio GIF dokupił 30 tys akcji Pepeesu. Tym samym przekroczył 5 proc. próg udziału w firmie i zgodnie z prawem musiał się „ujawnić”. Dziś spółka należąca do współzałożyciela wp.pl ma 5,6% akcji Pepeesu i taką samą ilości głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy łomżyńskiej spółki. Więcej udziałów w Pepeesie mają tylko Central Capital LLC amerykańska firma należąca do Huberta Gierowskigo – niemal 22 proc., Krzysztof Borkowski ok. 10 proc. i Advertising Business Consulting - 6,7 proc.

Dodajmy, że po spadkach w drugiej połowie maja ceny akcji Pepeesu do początku czerwca ponownie dynamicznie rosną. W ciągu dwóch ostatnich sesji Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych zyskały na wartości 10 procent.

210407125521.jpg
Pokrewne (tag): pepees

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę