Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Afera PEPEES

„Historia podobna do afery Orlenu, tyle że dzieje się w Łomży. Zamiast Orlenu chodzi o dużo mniejszą spółkę, w której udziały ma Skarb Państwa. W tej sprawie również zawiadamia minister skarbu, wkracza ABW. Też aresztują prezesa, a nawet dwóch.” - Tak zaczyna się reportaż pt. „Afera PEPEES” wyemitowany w poniedziałek wieczorem w programie „Interwencja” telewizji Polsat.

"Prokuratura łomżyńska ma - uwaga - 100-proc. skuteczność. Wszystkie jej zarzuty potwierdza łomżyński sąd. Czy wszystkie słusznie? Mamy wątpliwości. Wątpliwości nie ma Tomasz Grodzki.

Twierdzi, że znalazł się w niewłaściwym czasie w niewłaściwym miejscu. Tomasz Grodzki jeszcze trzy lata temu był głównym finansistą PEPEES-u, największej firmy w regionie. Był, dopóki nie został aresztowany przez funkcjonariuszy ABW. Dlaczego ABW? Bo Agencja chroni bezpieczeństwo Państwa. Choć Państwo miało w PEPEES-ie skromne 10 proc. udziałów, interweniował sam wiceminister Skarbu(...)

zobacz ten program: Afera PEPEES "Interwencja" Polsat

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę