Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

PEPEES zarabia

Ponad 3 miliony 700 tysięcy złotych – tyle w pierwszym kwartale roku zarobił łomżyński PEPEES. Tak duży zysk jest zaskoczeniem, tym bardziej, że analogiczny okres roku ubiegłego zakład zamknął stratą rzędu 350 tysięcy. Z opublikowanego przez spółkę raportu kwartalnego wynika, że przychody PEPEESu w pierwszych trzech miesiącach roku wyniosły niemal 27 milionów złotych i były one niemal dwukrotnie wyższe od tych z roku ubiegłego.

Dobre wyniki spółki spowodowały gwałtowny wzrost wartości jej akcji na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W ciągu jednej sesji papiery PEPEESu zdrożały o niemal 8%. Wczoraj za jedna akcję trzeba było zapłacić 63 złote i 80 groszy.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę