Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
2 czerwca 2006r.

Konferencja Sprawozdawczo - Wyborcza w Oddziale ZNP w Łomzy

Kończą się zebrania sprawozdawczo - wyborcze w ogniskach Oddziału ZNP w Łomży. Wybrane zostały nowe zarządy ognisk i nowi prezesi. Część działaczy będzie piastować funkcję Prezesa przez kolejną Kadencję. Gratulujemy wszystkim owocnych dyskusji przedwyborczych a nowo wybranym Prezesom i Zarządom Ognisk wielu osiągnięć i satysfakcji na niwie działalności związkowej oraz w życiu osobistym.

Przedmiotem dyskusji na zebraniach związkowych były przede wszystkim relacje między pracownikami oświaty a dyrektorami placówek, status prawny i materialny pracowników oswiaty, emerytów i rencistów. Poruszano także tematy związane z działalnością wewnątrzorganizacyjną związku oraz podnoszeniem sprawności i efektywności działania ZNP na różnych płaszczyznach.
We wszystkich ogniskach poruszano status materialny pracowników obsługi placówek oświatowych miasta Łomży, którzy mają najniższe wynagrodzenie w naszym regionie, a także w kraju. Mimo wielu działań ze strony związku, problem nadal nie został rozwiazany. Pracownicy administracji i obsługi oraz działacze związkowi mają nadzieję, ze podjęta ostatnio uchwała Rady Miasta zostanie zrealizowana. Ważnym tematem dla nayczycieli jest awans zawodowy i formy pomocy w tym zakresie oferowane przez Oddział ZNP w Łomzy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę