Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Podsumowanie majowego weekendu

Aż 19 nietrzeźwych kierujących zatrzymali policjanci z Komendy Miejskej Policji w Łomży podczas dlugiego majowego weekendu trwającego od 28 kwietnia do 3 maja. Przeprowadzono 2 akcje pod kryptonimem "Prędkość" oraz akcję "Pasy Bezpieczeństwa" - która rozpoczęla się 1 maja, a zakończy 7 maja.

Kierowcy w okresie najbardziej wzmożonego ruchu na drogach byli pod czujnym okiem policjantów, którzy dbali o to, aby bezpiecznie wyjechać na majowy odpoczynek oraz bezpiecznie z tego wypoczynku powrócić. Podczas przeprowadzonej 29 kwietnia i 3 maja akcji "Prędkość" skontrolowano 193 pojazdy, zarejestrowano 103 przypadki przekroczenia prędkości przy pomocy Fotoradaru, oraz ujawniono 115 wykroczeń ręcznymi miernikami prędkości a także Wideorejestratorem, za które nalożono mandaty karne na lączną sumę 21150 zl. "Rekordzistą" okazal się kierowca Toyoty, mieszkaniec województwa mazowieckiego, który w terenie zabudowanym, w miejscowości Kisielnica przekroczyl dozwoloną prędkość o 54 km/h.
Podczas majowego weekenu doszlo do 22 kolizji i 5 wypadków drogowych, w których 6 osób zostalo rannych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę