Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Majowy weekend

Więcej policjanów na drogach, bardziej intensywne i szczególowe kontrole drogowe - tego mogą spodziewać się kierowcy w nadchodzący dlugi weekend. Sekcja Ruchu Drogowego w dniach od 29 kwietnia do 3 maja czuwać będzie nad bezpieczeństwem kierowców wybierających się i powracających z majowego wypoczynku.

Łomżyńska "drogówka" przeprowadzi w najbliższych dniach wzmożone akcje drogowe, pod kątem sprawdzenia prędkości z jaką poruszają się kierowcy na terenie Łomży oraz powiatu, a także kontrole przestrzegania podstawowych przepisów ruchu drogowego w tym przepisów dotyczących prawidlowego przewożenia dzieci w pojazdach oraz korzystania z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy.
Celem majowych akcji jest przede wszystkim zmniejszenie ofiar w wypadkach drogowych, gdzie glowną przyczyną jest przekroczenie dozwolonej prędkości, bądź niedostosowanie jej do warunków ruchu, jak i samo ograniczenie liczby przekroczeń dopuszczalnej prędkości. Pomiary prędkości będą odbywaly się zarówno w mieście Łomża jak i na glównych szlakach komunikacyjnych powiatu. Do dzialań zostaną wykorzystane wszystkie urządzenia kontrolno pomiarowe które są w posiadaniu Sekcji Ruchu Drogowego min. ręczne mierniki prędkości, fotoradar, wideorejestrator. W akcji wezmą także udzial Strażnicy Miejscy.
Apelujemy o zachowanie rozwagi i ostrożności podczas nadchodzącego dlugiego weekendu.
Wszystkim kierowcom, także gościom z innych województw przejeżdżającym przez Łomżę, życzymy milego odpoczynku oraz bezpiecznego wyjazdu i powrotu do domu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę