Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

PEPEES się modernizuje

Przedsiębiorstwem Przemysłu Spożywczego "PEPEES" S.A. w Łomży pożyczył od Bankiem Polskiej Spółdzielczości w Warszawie 8 milionów złotych na unowocześnienie zakładu. Kredyt inwestycyjny został zaciągnięty na preferencyjnych warunkach w ramach "Branżowego Programu Restrukturyzacji Przetwórstwa Ziemniaka na skrobię w Polsce".


Pieniądz mają być przeznaczone na wdrożenie nowoczesnych technologii produkcji w celu poprawy jakości wytwarzanych produktów i dostosowanie ich do standardów unijnych poprzez modernizację zakładu.
Kredyt został udzielony na osiem lat, a karencja w spłacie kapitału wynosi 3 lata.
Oprocentowanie kredytu w dniu zawarcia umowy wynosi 7,48 % w stosunku rocznym, a PEPEESowi przysługuje dopłata do oprocentowania kredytu ze środków Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w wysokości nie wyższej niż 0,75 oprocentowania kredytu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę