Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mlekovita liderem eksportu

SM Mlekovita po raz kolejny okazała się największym eksporterem branży mleczarskiej kraju i największym eksporterem z województwa podlaskiego. Wysokomazowiecka spółdzielnia mleczarska znalazła się w czołówce prestiżowego Rankingu Eksporterów, ogłoszonego przez miesięcznik Home&Market.

Ranking opublikowany w najnowszym numerze Home&Market potwierdził pozycję Mlekovity jako lidera eksportu polskiej branży mleczarskiej – znalazła się w nim jako pierwsza spośród krajowych przedsiębiorstw branży mleczarskiej i jedyna firma z podlaskiego. Miesięcznik „Home&Market” publikuje Ranking Eksporterów w oparciu o wartość eksportu i przychody ze sprzedaży. W tym roku znalazły się w nim 54 firmy. Jak podkreślili autorzy Rankingu, pokazuje on prawdziwych liderów eksportu zeszłego roku - firmy, które lokują swoje wyroby na wymagającym rynku Unii Europejskiej.
Wśród polskich firm o najwyższej rentowności kapitałów własnych Mlekovita znalazła się na wysokim, 8. miejscu z wynikiem 30,1 %.
Spółdzielnia Mleczarska z Wysokiego Mazowieckiego zajęła 14. miejsce w Rankingu sporządzonym według wartości eksportu za trzy kwartały 2005 roku. Wyniósł on 311 mln 581 tys. zł. W całym 2005 roku Mlekovita wyeksportowała produktów za ponad 390 mln zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę