Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

O staże dłużej

Agencja Rozwoju Regionalnego w Łomży przedłużyła termin składania zgłoszeń do projektu „Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim”. Poszukiwanych jest 40 absolwentów szkół wyższych, którzy nie są zarejestrowani jako osoby bezrobotne i firmy które chciałby je przyjąć na roczny staż. ARR na każdego stażystę daje po 1000 zł miesięcznie.

Celem uruchamianego właśnie projektu jest podniesienie innowacyjności regionu poprzez stworzenie współpracy pomiędzy sektorem badawczo - rozwojowym a podmiotami gospodarczymi działającymi na terenie byłego województwa łomżyńskiego. Już dziś na chętnych do pojęcia stażu czeka kilkanaście firm. Poszukiwanie są osoby na stanowiska serwisantów komputerów i sieci komputerowych, programiści, graficy komputerowi i m.in.: handlowcy w nowoczesnych kanałach dystrybucji.

ARR Projekt realizuje w ramach działania - 2.6 Regionalne Strategie Innowacyjne i transfer wiedzy - Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim”.
Szczegóły programu i wzory dokumenty zgłoszeniowych dostępne są na witrynie internetowej: www.podlaskie.org.pl link Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę