Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szkolenie pielęgniarek

Około dwustu pielęgniarek uczestniczy w łomżyńskim szpitalu w szkoleniu „postępowanie tarpeutyczno-pielegnacyjne w stosunku do chorego z padaczką”. Szkolenie zorganizował Instytut Pielęgniarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.


To trzecie szkolenie dla pielęgniarek zorganizowane przez Instytut Pielęgniarstwa PWSIP. Wykładowcami są profesorowie zarówno łomżyńskiej uczelni, jak i współpracującej z nią Akademii Medycznej w Białymstoku. Pielęgniarki, które uczestniczą w spotkaniu na zakończenie otrzymają certyfikaty potwierdzające w nim udział. Certyfikaty te są jednocześnie podstawą do uzyskania zawodowych punktów szkoleniowych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę