Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
Elzbieta Szleszyńska

100 LAT ZNP NA ZIEMI ŁOMŻYŃSKIEJ

Patronat honorowy: STAROSTA ŁOMŻYŃSKI - WOJCIECH KUBRAK, PREZYDENT MIASTA ŁOMŻA - JERZY BRZEZIŃSKI Honorowy Przewodniczący: MIROSŁAW MORACZEWSKI - wieloletni Prezes Oddziału i Okręgu ZNP w ŁOMŻY Patronat medialny: TV ŁOMŻA zdjęcia: FOTO PARTNER

Rok 2005 był wyjątkowy dla wszystkich członków ZNP. W oddziale naszym ze szczególną starannością organizowano spotkania i imprezy związane z obchodami 100-lecia ZNP. Do pracy nad opracowaniem historii ZNP w regionie łomżyńskim i wydaniem wspomnień Sekcji Emerytów i Rencistów oraz wydaniem folderu informacyjnego Oddziału ZNP w Łomży włączyło się bardzo wielu działczy związkowych i sympatyków ZNP. Dzięki ich niezwykłemu zaangazowaniu i ogromnej pracy mozliwe było wydanie publikacji "Związek nauczycielstwa polskiego na Ziemi Łomzyńskiej" oraz organizacja imprez:
13-14.05.2005r. Sesja naukowa Sekcji Bibliotekarskiej „Książka wśród ludzi”
5.06.2005r. Turniej Tenisa Stołowego
8.06.2005r. Zlot Sekcji Emerytów i Rencistów
7.10.2005r. Turniej Brydża Sportowego o Puchar Prezesa Okręgu Podlaskiego ZNP
15.10.2005r. Spotkanie Pokoleń
19.11.2005r. Podsumowanie obchodów stulecia ZNP na Ziemi Łomżyńskiej
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę