Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Wodociąg w Sądzie!

Budowa sieci wodociągowej relacji: Męczki-Małachowo-Zanklewo-Jarnuty-Boguszki oraz Małachowo-Sambory-Ruś-Wierciszewo-Sieburczyn-Rutkowskie w Sądzie !!!

Ta sprawa tarfiła do Sądu Okręgowego w Łomży. Olsztyńska firma, która jako jedna z ośmiu przystąpiła do przetargu, nie zgodziła się z jego roztrzygnięciem. Chce ona wykonać te zadanie, ale jest o ponad 500 tysięcy złotych droższa od wykonawcy który wygrał w przetargu.
- Nie możemy zgodzić się na tak wysoką cenę, dlatego oddaliliśmy jej protest - powiedział Wójt Jan Olszewski.
To spowodowało, że Firma Olsztyńska złożyła odwołałanie do Urzędu Zamówień Publicznych w Warszawie. Urząd po wysłuchaniu Wójta Jana Olszewskiego nakazał przetarg ogłosić po raz drugi.
Wszyscy mamy nadzieję że Sąd szybko wyda wyrok w tej sprawie.
Środki finansowe w wysokości 1,7 ml zł które Urząd Gminy po wielu trudach otrzymał z Unii Europejskiej są niezagrożone, ponieważ zimą nie wykonuje się tego rodzaju robót.
Dzięki tej inwestycji 10 wiosek z północnej części naszej gminy zaopatrzonych zostanie w wodę co będzie już ostatnim etapem wodociągania. Następne inwestycje to drogi oraz kanalizacja.

Jacek Piorunek

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę