Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżyńscy „Lekarze Niezwykli”

Onkolog Anna Łowczak i chirurg - urolog - Marek Załęski z Łomży znaleźli się w grupie 100 „Lekarzy Niezwykłych”. Plebiscyt zorganizował miesięcznik „Zdrowie”. Celem konkursu jest wyróżnienie lekarzy najbardziej cenionych przez pacjentów i to właśnie pacjenci – czytelnicy magazynu dokonali wyboru Lekarzy niezwykłych.

„Przyznając im dyplomy Lekarza Niezwykłego, chcemy także upowszechniać wzorzec lekarza społecznika, wspierać etos lekarski” – podkreślają organizatorzy plebiscytu. W sumie do konkursu pacjenci zgłosili ponad 600 lekarzy. Co czwarty zgłoszony był lekarze podstawowej opieki zdrowotnej. Czytelnicy mogli głosować na lekarzy, których uznali za wyjątkowych. Do każdego kuponu dołączali uzasadnienie. „Z listów nadesłanych na konkurs wyłania się obraz lekarza z powołania - świetnego fachowca, ale zarazem społecznika, za jakim wszyscy tęsknimy” - napisali organizatorzy na oficjalnej stronie konkursu.
Tytuł Lekarza Niezwykłego, statuetki oraz dyplomy zostały wręczone lekarzom w sobotę podczas specjalnej gali.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę