Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Pepees akcji nie podzieli

Nie będzie podziału akcji łomżyńskiego Pepeesu. Podczas czwartkowego Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, które głównie miało być poświęcone zmianom w Statucie Spółki umożliwiających podział akcji, w głosowaniu odpowiednia uchwała została zdjęta z porządku obrad. Większość akcjonariuszy podczas Walnego nie chciała podziału akcji – skomentował Prezes spółki Franciszek Droździel.

Zarząd Pepeesu chciał przeprowadzić podział akcji spółki w stosunku 1 na 6. Każdy z dotychczasowych akcjonariuszy spółki otrzymałby zamiast dotychczasowej jednej - sześć nowych akcji Pepeesu. Liczba papierów wyemitowanych przez spółkę wzrosłaby z 1,17 mln do 7,02 mln. Jednocześnie ich wartość księgowa i cena giełdowa uległyby zmniejszeni w takim samym stopniu.
Do podziału akcji jednak nie dojdzie. Podczas czwartkowego NWZA złożono wniosek o wykreślenie z porządku obrad punktu dotyczącego zmian w Statucie Spółki. Większość akcjonariuszy poparła wniosek, co było równoznaczne z upadkiem pomysły podziału akcji Pepeesu.

Czwartkowe Walne dokonało natomiast zmian w składzie Rady Nadzorczej Spółki. Weszli do niej Dawid Sukacz i Zygmunt Barański. Pierwszy z nich jest m.in. Prezes Zarządu NFI Piast.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę