Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Staże dla nie bezrobotnych

Po tysiąc złotych miesięcznie, przez cały rok, będą otrzymywać absolwenci szkół wyższych, którzy zakwalifikują się do programu pt. „Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim”. Nabór uczestników programu ogłosiła Agencja Rozwoju Regionalnego w Łomży. Poszukiwanych jest 40 absolwentów, którzy nie są zarejestrowani jako osoby bezrobotne.

Celem uruchamianego właśnie projektu jest podniesienie innowacyjności regionu poprzez stworzenie współpracy pomiędzy sektorem badawczo - rozwojowym a podmiotami gospodarczymi działającymi na terenie byłego województwa łomżyńskiego. Ma to zostać osiągnięte poprzez dwunastomiesięczne staże, prowadzące do podniesienia konkurencyjności na lokalnym i regionalnym rynku. Uczestniczyć w nim będzie 40 absolwentów szkół wyższych (20 kobiet, 20 mężczyzn) nie zarejestrowanych jako osoby bezrobotne w tym 4 pracowników (2 kobiety, 2 mężczyzn) sektora badawczo – rozwojowego.
Stażyści muszą być zameldowani na stałe na terenie miasta Łomży lub powiatów grajewskiego, kolneńskiego, łomżyńskiego, wysokomazowieckiego i zambrowskiego. Tu też będą odbywać się roczne staże. Każdy z uczestników Programu otrzymywał będzie stażowe w wysokości 1 000 zł brutto. Termin składania dokumentów upływa 10 marca 2006 r, a w przypadku dużej ilości chętnych decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Projekt realizowany jest w ramach działania - 2.6 Regionalne Strategie Innowacyjne i transfer wiedzy - Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim”.
Szczegóły programu i wzory dokumenty zgłoszeniowych dostępne są na witrynie internetowej: www.podlaskie.org.pl link Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę