Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Razem rozwiązujemy zadania w w grupie starszaków

25 kwietnia nasze przedszkolaki brały udział w zajęciach matematycznych z Panią Dorotą Kozioł - nauczycielem matematyki oraz doradcą metodycznym w CEN w Łomzy. W zabawach pod hasłem "Razem rozwiązujemy zadania" wzięły również udział roboty interaktywnePhoton. Dzięki temu przedszkoalaki mogły rozpocząć swoją przygodę z programowaniem 🙂
Zajęcia matematyczne to jedno z działań projektowych “Matematyka na Piątkę”. Projekt ten jest organizowany i finansowany przez mFundację w ramach programu grantowego “Rosnę z matematyką”.
 
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 26 kwietnia 2023 18:00
Data ostatniej edycji: śr, 31 maja 2023 19:31:08

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę