Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Nabór do Przedszkola !

Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta rozpoczyna się nabór do przedszkola na nowy rok szkolny 2023/2024. Harmonogram przedstawia etapy postępowania rekrutacyjnego

I.                Od 10.02.2023 – do 17.02.2023 – deklaracje dla dzieci uczęszczających do przedszkola (wnioski składamy w formie papierowej)

II.             Od 20.02.2023- do 10.03.2023 – złożenie wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi kryteria brane pod uwagę w postępowaniu kwalifikacyjnym ( złożenie wniosków w formie papierowej w godzinach pracy przedszkola)

W załączniku do pobrania harmonogram postępowania rekrutacyjnego oraz Deklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnego.

Załączniki

Agata Komorowska
wt, 07 lutego 2023 21:07
Data ostatniej edycji: pt, 24 lutego 2023 19:46:45

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę