Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Będziemy mieli nowe przedszkole!!

Dziś był bardzo ważny dzień dla naszego przedszkola. Odbyło się oficjalne podpisanie umowy na budowę nowego budynku pomiędzy samorządem naszego miasta z panem Prezydentem Mariuszem Chrzanowskim na czele a wykonawcą budowy R/S Budownictwo S.A z Białegostoku.
Cieszymy się bardzo, że dzięki tej inwestycji otrzymamy piękne, kolorowe oraz przestronne sale, dające komfort nauki i zabawy. Dziś otrzymaliśmy wspaniały mikołajkowy prezent! 🎁😀
Foto:
Agata Komorowska
pon, 05 grudnia 2022 18:31
Data ostatniej edycji: pon, 05 grudnia 2022 18:33:42

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę